Чому варто звернутися до клініки нейрохірургії в Німеччині

15:06, 17 Липня, 2023

Нейрохірургічні операції технічно складні та небезпечні. Потрібні хороші лікарі та сучасне обладнання, щоб досягти всіх цілей нейрохірургічного лікування з мінімальним ризиком ускладнень.


Щоб вилікувати хворобу і при цьому уникнути наслідків для здоров’я, наприклад неврологічного дефіциту після операції, багато пацієнтів з країн з низьким рівнем медицини відвідують клініки нейрохірургії в Німеччині. Якщо ви бажаєте пройти лікування за кордоном, скористайтесь сервісом Booking Health. Тут можна дізнатися ціни та записатися до клініки на зручні дати.

Які захворювання лікують у Німеччині

У Німеччині проводяться нейрохірургічні операції для лікування захворювань головного, спинного мозку та периферичних нервів. Лікарі успішно проводять лікування пухлин головного мозку, спинного мозку, судинних захворювань (ангіоми, аневризми, мальформації), запальних патологій. Лікарі лікують наслідки черепно-мозкових травм, усувають гематоми, дефекти кісток черепа. Нейрохірурги також лікують захворювання хребта: спинномозкові грижі, стеноз хребетного каналу, фасетковий синдром.

Іноді операція потрібна при захворюваннях, які зазвичай лікують консервативними методами: наприклад, при епілепсії, хворобі Паркінсона. Якщо комплексне лікування за допомогою препаратів та немедикаментозних процедур не принесло позитивних результатів лікування, то лікарі можуть виконати хірургічне втручання, яке забезпечить тривалий терапевтичний ефект: зменшить симптоми або навіть усуне їх повністю, знизить потребу у ліках та запобігатиме ускладненням.

Переваги лікування нейрохірургічних захворювань у Німеччині
У будь-якій країні світу є нейрохірурги і проводяться операції на мозку. Але результати лікування дуже відрізняються. Якщо ви хочете позбавитися захворювання і при цьому не постраждати від неврологічних ускладнень, краще лікуватися в країні з високим рівнем медицини.

Переваги нейрохірургічного лікування в Німеччині:

  • Лікарі-нейрохірурги з високим рівнем підготовки;
  • Використовуються технологічні інновації;
  • Великі лікарні мають у своєму розпорядженні новітнє обладнання;
  • Багато захворювань лікують за допомогою малоінвазивних ендоскопічних операцій, терміни відновлення після яких значно коротші;
  • Після операції проводиться повноцінна реабілітація.

Використовуйте сервіс Букінг Хелс, якщо ви хочете пройти лікування в одному з найкращих у світі центрів нейрохірургії. На сайті можна вибрати клініку, порівняти ціни та підібрати медичну програму. Оператор медичного туризму Booking Health організує вашу подорож. Ми зв’яжемося з адміністрацією лікарні, запишемо вас на зручні дати, допоможемо скоротити період очікування початку лікування, оформити документи, виконати переклад медичних документів німецькою мовою. Наші співробітники зустрінуть вас у Німеччині, доправлять до лікарні, нададуть перекладача, забезпечать допомогу та підтримку протягом усього періоду перебування за кордоном.

Реклама

Останні новини по темі
Ремонт у палатах і нові вікна: у дитячій міській лікарні Кропивницького покращаться умови
347612258 670613418441966 4352579788393759780 n
Depositphotos 158687198 S
6 місць, які кропивничани хотіли б перетворити на затишні сквери(ФОТО)
Читайте також

Кропивницька та Петрівська громади, що на Кіровоградщини, повідомили про загибель земляків у боротьбі проти російських загарбників....

18:17, 17 Червня, 2024

Громадська організація “Жіноча ліга” запрошує студенток віком від 18 до 21 років на безоплатне навчання в академії медіа для дівчат....

17:45, 17 Червня, 2024

У понеділок, 17 червня, у Кропивницькому сталася ДТП. На перехресті вулиць зіткнулися тролейбус та легковик....

17:27, 17 Червня, 2024