Як правильно вибирати комплектуючі для сільськогосподарської техніки?

10:11, 25 Липня, 2023

Різноманітність товарів на ринку с/г техніки дає змогу з легкістю розв’язувати найважчі завдання, пов’язані зі збором урожаю, обробкою поля та багатьом іншим. Щоби продовжити термін використання обладнання, необхідно проводити регулярний огляд, профілактику і заміну деяких деталей.

Саме в такому випадку сільгосптехніка запчастини для якої варто купувати на перевірених ресурсах, зможе прослужити довгі роки, не доставляючи проблем у процесі використання. Прикладом подібного сайту вважається Adam. Але навіть перевірений магазин не є гарантією вдалої покупки, оскільки потрібно розуміти, як саме вибирати деталі.

На що саме варто звернути увагу?

Незалежно від того, для чого необхідна деталь (трактора, сівалки або культиватора), насамперед рекомендується ознайомитися з сертифікатом самого обладнання. Це не тільки допоможе визначити специфікацію інструменту, а й підтвердити за необхідності, що ви використовуєте якісну техніку. Цей документ також може стати в пригоді під час проведення планового технічного огляду. 

Саме періодичний ТО допоможе визначити, наскільки необхідно міняти ту чи іншу деталь. Але недостатньо провести поверхневий огляд. Важливо визначити точну назву комплектуючих, які потребують заміни. Найпростіше це зробити разом із VIN-кодом, який вказано в паспорті або на самій деталі. Саме він не дозволяє помилитися з:

 

  • типом самої деталі;
  • видом сільськогосподарської техніки;
  • роком випуску обладнання. 

До речі, саме VIN-код дає змогу визначити, що перед вами не підробка. 

Як можна заощадити? 

Залежно від необхідності, можна купувати деталі, випущені заводом-виробником самої техніки або стороннім виробником. У другому випадку ви отримуєте нічим не гірший елемент, який можна сміливо використовувати для встановлення. Найголовніше — переконатися в тому, що перед вами нова деталь, яку ще не було встановлено і яка може прослужити ще довгий час. Найпростіше це зробити, якщо товар супроводжується спеціальними документами.

Реклама
 

 

Останні новини по темі
У Кропивницькому планують відремонтувати дорогу за 186 мільйонів
Копія Для маркування Прямокутник 10 copy copy copy copy copy
ZGV09375 copy
“Жадан і Собаки” провели “квартирник” у Кропивницкому (ФОТО)
Читайте також

В анонімних Telegram-каналах Кропивницького сьогодні, 25 червня, поширили інформацію, що на ставку в Катеринівці нібито втопилася людина. В ДСНС у Кіровоградській області спрост...

17:17, 25 Червня, 2024

Суботцівська, Маловисківська й Новомиргородська громади Кіровоградщини повідомили про загибель земляків на фронті....

17:04, 25 Червня, 2024

У “Кіровоградобленерго” розʼяснили, що черги відключень світла можуть змінюватися та пояснили чому так відбувається....

15:44, 25 Червня, 2024