Навчитися лідерству: молодіжна організація AIESEC оголосила набір у Кропивницькому

10:53, 18 Серпня, 2023

 

Молодіжна організація AIESEC оголосила набір у Кропивницькому: людей віком 17-20 років запрошуюють вдосконалити свій рівень англійської, навчитися маркетингу, проєкт-менеджменту.

Фото: facebook.com/AIESECinUkraine

Найбільша міжнародна молодіжна організація AIESEC оголосила про набір у Кропивницькому. До участі запрошують молодих людей віком від 17 до 20 років.

«Хочеш знайти своє справжнє покликання та розкрити свій потенціал? Тоді ласкаво просимо до AIESEC, який створений молоддю для молоді. Ми шукаємо амбітних талановитих людей з бажанням зробити свою країну та світ навколо кращим», – закликали організатори.

Для учасників організація пропонує:

  • безкоштовну навчальну програму та можливість застосовувати знання на реальних проєктах,
  • цікаві конференції та події, що проводяться регулярно,
  • досвід роботи з іноземцями на онлайн-проєктах у своєму місті,
  • розвиток у сферах вирішення проблем, розбудови плану розвитку та менеджменту,
  • досвід роботи з громадським та корпоративним секторами.

Щоб долучитися до AIESEC, потрібно заповнити онлайн-заяву, після чого з вами зв’яжеться менеджер і узгодить зручний час для зустрічі-знайомства з організацією. Після кандидат чи кандидатка пройдуть пробне завдання.

Довідка:

AIESEC – міжнародна молодіжна організація, що розвиває лідерство в молоді шляхом міжкультурних обмінів, членства в організації та проведенням подій, які сприяють розвитку юних лідерів. . Зараз представництво AIESEC є в понад сто країн світу. Насьогодні ВМГО «AIESEC в Україні» має 11 осередків: два у Києві та по одному у Кропивницькому, Тернополі, Харкові, Дніпрі, Одесі, Львові, Івано-Франківську, Чернівцях та Вінниці. Організація надає можливість стажувань та волонтерства у різних країнах світу.

 

Останні новини по темі
Від смаколиків до прикрас: у Кропивницькому відкрився благодійний ярмарок «Волонтерський крафт» (ФОТОРЕПОРТАЖ)
Volonter kraft1
blagodiynist
Волонтерство у школі: як без примусу залучати учнів до доброчинності
Читайте також

Перші планшетні комп’ютери з’явилися на ринку на початку 2000-х років. Тоді новинка зробила справжній фурор. І хоча в наш час цей вид техніки вже не сприймається як щось екзотич...

09:43, 28 Травня, 2024

В громадській організації “Будуємо Україну Разом” триває набір територіальних громад для проведення БУРчиків у Чернігівській, Сумській, Дніпропетровській, Кіровоградській, Полта...

09:33, 28 Травня, 2024