Про що не варто розмовляти із військовослужбовцями телефоном

Є певна інформація, яку небезпечно озвучувати під час розмов з захисниками й захисницями, які беруть участь у бойових діях чи служать в українській армії під час війни. Пояснюємо, про що не варто говорити під час телефонної розмови, а яку інформацію близькі і рідні військових зобов’язані знати.
Міністерство з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України опублікувало поради рідним та близьким захисників і захисниць, яку інформацію не варто озвучувати під час телефонних розмов, а про що говорити потрібно
Про що не можна говорити телефоном з військовими
Під час телефонної розмови не можна озвучувати точне місце дислокації військового і військової, підрозділу. не варто озвучувати характер майбутніх завдань, чисельність підрозділу, кількість поранених тощо.
Також у міністерстві радять е з’ясовувати стосунки телефоном – гострі питання краще обговорити при особистій зустрічі.
При розмові краще не акцентувати на домашніх справах, які можуть зробити лише той чи та, хто зараз у війську. Це може викликати у військового і військової відчуття безпорадності, роздратованості від безсилля виконати цю справу.
Не розповсюджуйте у відкритому доступі (в соцмережах, чатах тощо) будь-яку інформацію про військовослужбовців та їхні дані (посада, номер частини, місця дислокації тощо). Це наражає військових на небезпеку. Крім того, цю інформацію можуть використати шахраї», – закликають у міністерстві.
Про що варто говорити під час телефонної розмови з військовими
Близькі та рідні військових мають знати область та район їхнього місцеперебування.
Потрібно обговорювати щоденні, буденні справи – щоб військові не відчували себе відірваними від родин.
Навіть важкі розмови краще закінчувати чимось позитивним. І обов’язково казати одне одному слова підтримки.