Етичні питання сурогатного материнства

09:49, 25 Вересня, 2023

Сурогатне материнство – взаємовигідний процес, коли жінка за угодою з іншою особою або парою носить і народжує немовля, яке вони планують усиновити. Сурогатна мама ніяк не пов’язана генетично з дитиною, так як використовується яйцеклітина донора або батьків-замовників. Процедура може стати відмінним рішенням для людей, що стикаються з проблемами безпліддя або медичними протипоказаннями до вагітності.

Які виникають питання до процедури?

Це емоційна та чутлива подія, яка породжує ряд етичних, правових, соціальних і психологічних проблем. Розгляньмо декілька запитань та дізнаємося думку жінок, що вже стали сурмамами.

  1. Чи є сурогатне материнство формою експлуатації жінок, особливо тих, хто знаходиться у скрутному фінансовому становищі? Чи є сурогатна мама об’єктом комерційної угоди або суб’єктом права на репродуктивну свободу?

Це однозначно не так. Сурогатне материнство є формою репродуктивної свободи, яка дозволяє жінкам самостійно розв’язувати питання стосовно свого тіла та визначати свою роль у суспільстві.

Важливий аргумент у тому, що сурмама є суб’єктом права, який добровільно і свідомо погоджується брати участь у процесі з альтруїстичних або особистих мотивів. Прихильники процедури сурогатного материнства стверджують, що вона сприяє реалізації батьківських прав і бажань людей, яким не пощастило мати дитину природним шляхом.

  1. Хто визначає права та обов’язки сурмами й батьків-замовників? Як регулювати договір про сурогатне материнство?

Тут все відносно просто. Права та обов’язки сторін, а також інтереси дитини, визначаються та захищаються за допомогою договорів, що враховують всі аспекти цієї події. Кожен документ регулюється законодавством, встановлюючи правила і гарантії для всіх учасників.

В Україні діє закон «Про застосування допоміжних репродуктивних технологій та замінне материнство», який наголошує на легальності цієї процедури.

  1. Яке ставлення до сурматеринства у релігійних та культурних спільнот?

Треба підкреслити, що сурогатне материнство – прояв любові й надії, який допомагає людям стати батьками та зробити світ кращим. Деякі релігійні та культурні спільноти приймають цю репродуктивну технологію, бачачи в ній втілення божественного плану про любов між чоловіком та жінкою, або вияв поваги до сім’ї, спадковості, спільноти та солідарності.

Чесно про сурогатне материнство

Сурогатне материнство – не проста і неоднозначна тема. Вона вимагає глибокого розуміння, поваги та співчуття до всіх зацікавлених сторін. Це велика відповідальність, яка потребує професійної підтримки, правової гарантії та психологічної підготовки.

Ви повинні бути готові зіштовхнутися з фізичними, емоційними та соціальними викликами, які можуть супроводжувати цей процес. Жінка має бути на 100 % впевнена, що погоджується на сурматеринство, керуючись правильними мотивами, й отримує в процесі достатньо інформації, консультацій та допомоги.

Стати сурогатною мамою в центрі «Артеміда»

Якщо ви прагнете стати сурмамою, знайте, що ви не одинокі у цьому шляхетному рішенні. В центрі сурогатного материнства «Артеміда» вас чекає професійна команда, яка буде допомагати та підтримувати на кожному етапі. В нашій клініці ви отримаєте:

  • повне медичне обстеження та план лікування;

  • юридичну консультацію та можливість підписання договору;

  • психологічну підтримку та супроводження фахівців;

  • фінансову винагороду за ваш вклад у щастя інших людей;

  • доступ до різноманітних ресурсів та спільноти сурмам.

Щоб дізнатися більше інформації про репродуктивний процес або стати сурогатною мамою, зв’яжіться з нами за телефоном +38 (098) 224 47 88 чи заповніть форму на сайті. Ми будемо раді вас почути і допомогти на вашому шляху до сурогатного материнства.

 

Реклама

Останні новини по темі
Кікбоксери із Кіровоградщини вибороли 13 нагород на Чемпіонаті України
Копія Для маркування Прямокутник copy copy copy
uvaga 2
Над Кіровоградщиною сили ППО збили “Калібр”
Читайте також

Кропивницькі волонтери відкрили збір на дрони для штурмової групи 3 окремої штурмової бригади ЗСУ. Ціль – закупити три безпілотники....

10:51, 18 Травня, 2024

На Кіровоградщині 17 травня знищили ворожий безпілотник.

10:17, 18 Травня, 2024

Сьогодні, 18 травня, на Кіровоградщині відключати світло побутовим споживачам не плануюють. Для підприємств діятимуть графіки із 19:00....

09:32, 18 Травня, 2024