Недоремонтували тротуар? Мешканці Преображенської скаржаться на комунальників

У Кропивницькому на вулиці Преображенській, поблизу Кіровоградської обласної дитячої лікарні, почали асфальтувати тротуарну доріжку на зупинці громадського транспорту. Проте протягом двох тижнів роботи там так і не завершили.
У одній із кропивницьких груп у соцмережі Facebook мешканці почали обурюватись цією ситуацією.
«Уже два тижні пройшло з того часу, як ремонтники пішли з об’єкта, покинувши цю ділянку засміченою та недоробленою», — йдеться у дописі.

Як повідомили «Гречці» у головному управлінні житлово-комунального господарства Кропивницької міськради, асфальтування на Преображенській здійснювалося тільки на території зупинки громадського транспорту.
«Роботи ще не закінчені, решту території приберуть і там буде облаштований газон», — запевнили у міськраді.
Нагадаємо, «Гречка» повідомляла раніше, що у Кропивницькому на вулиці Героїв-рятувальників демонтували старий «тротуар», який складався з уламків бетонного паркану.
Фото: Кропивницький Live




