Музикант-кандидат в депутати з прес-конференцією в Кіровограді(ВІДЕО)

18:00, 18 Серпня, 2012

20 серпня 2012 року об 11:00 Кіровоградська обласна організація Всеукраїнського об’єднання “Свобода” проведе прес-конференцію, присвячену реєстрації кандидатів у депутати до Верховної Ради України від ВО “Свобода” за партійним списком та за мажоритарними округами.

У рамках прес-конференції відбудеться представлення єдиного кандидата від об’єднаних сил опозиції по округу №102 свободівця Сергія Василюка.

 

У прес-конференції візьмуть участь: голова обласної організації ВО “Свобода” Олександр Ромащенко, керівник обласного виборчого штабу Руслан Андрійко та кандидат у депутати по мажоритарному округу №102 (центр – місто Знам’янка), лідер гурту “Тінь Сонця” Сергій Василюк.

Захід відбудеться у приміщенні прес-центру Кіровоградського регіонального виборчого штабу об’єднаної опозиції ВО “Батьківщина” (за адресою: вул. Дворцова, 23).

Запрошуємо представників медіа.

Прес-служба Кіровоградської обласної організації ВО “Свобода”

Останні новини по темі
Губернатор Кіровоградщини агітує за Шаталова?(ФОТО)
Кіровоград,молодіжний журнал, молодіжний портал, молодіжний сайт, молодь Кіровоградщини Губернатор Кіровоградщини агітує за Шаталова?(ФОТО)
Кіровоград. Молодіжний журнал "Гречка" www.gre4ka.com.ua Усі на пробіг! В Кіровограді бігатимуть на День прапора
Усі на пробіг! В Кіровограді бігатимуть на День прапора
Читайте також

Господарський суд розглянув позов «Укренерго» про стягнення боргу у 106,2 мільйона гривень з «Кіровоградобленерго». Обласне підприємство оскаржило суму боргу – зокрема в частині...

17:27, 4 Березня, 2024

У Кропивницькому в Інноваційній гімназії планують провести ремонт укриття. Через батьків попередили про те, що школярів переведуть на цей період на дистанційне навчання. Батьки ...

16:55, 4 Березня, 2024

Легендарні 3-й полк спецпризначення імені князя Святослава Хороброго та 8-й полк СпП імені князя Ізяслава Мстиславича оголосили про набір....

15:30, 4 Березня, 2024