«Чорний піар» на Кіровоградщині(ФОТО)

13:00, 05 Вересня, 2012

Цими вихідними у 101 окрузі з’явились листівки  спрямовані проти кандидата мажоритарника від партії «Удар»  Олега Діденка, а в ніч з неділі на понеділок невідомі намагались заляпати, білборди кандидата фарбою.

Листівки віддруковані на гарному папері, в повному кольорі. Це означає, що той, хто займався їх виготовленням, не шкодував власних коштів. На листівках розміщена інформація про власність кандидата від «УДАРу», про його трудову діяльність, а також невелика примітка, що «Олег Діденко має підтримку російських авторитетів»…

«Ми не збираємось нікого звинувачувати. Ми зараз займаємось роботою, тому можемо лише подякувати конкурентам за рекламу. Адже  я ніколи не приховував своїх статків, моя біографія і декларація відкриті, з ними може ознайомитись будь-який бажаючий. А щодо підтримки мене «російськими авторитетами», то я навіть не хочу займатись спростуванням таких безглуздих закидів. Всього в своєму житті я досягав і досягаю сам» – прокоментував появу листівок кандидат по 101 округу від партії «УДАР Віталія Кличка» Олег Діденко.

Кіровоград. Молодіжний журнал "Гречка" www.gre4ka.info  «Чорний піар» на Кіровоградщині(ФОТО)

Кіровоград. Молодіжний журнал "Гречка" www.gre4ka.info  «Чорний піар» на Кіровоградщині(ФОТО)

Єдиний висновок, який ми можемо зробити з цієї події – Олег Діденко – реальний конкурент. Адже те, що проти нього почалась листівочна війна, означає, що його бояться.

Прес-служба Кіровоградської обласної організації Політичної партії «УДАР Віталія Кличка»

Останні новини по темі
У Новомиргороді регіонали та опозиція зробили регіональною мовою… українську!(ФОТО)
Кіровоград. Молодіжний журнал "Гречка" www.gre4ka.com.ua В Новомиргороді регіонали та опозиція зробили регіональною мовою… українську!(ФОТО)
Кіровоград. Молодіжний журнал "Гречка" www.gre4ka.com.ua У Кіровограді невідомі стежили за брендовим автомобілем ВО «Свобода»
У Кіровограді невідомі стежили за брендованим автомобілем свободівців(ФОТО)
Читайте також

Громади Кіровоградщини повідомили про загибель захисників.

17:53, 29 Травня, 2024

Сьогодні, 29 травня, студенти Економіко-технологічного інституту імені Роберта Ельворті вийшли на мітинг з вимогою скоротити тривалість пар та зменшити навантаження на студентів...

15:14, 29 Травня, 2024

Кропивничанка Анна Карандукова виборола третє місце у чемпіонаті Асоціації Балканських легкоатлетичних федерацій (ABAF) з легкої атлетики....

15:00, 29 Травня, 2024