«Кожен має право знати свої права» – виставка в Кіровограді

11:30, 10 Вересня, 2012

17 вересня о 13.00 у приміщенні Обласної універсальної наукової бібліотеки ім. Д.І. Чижевського (вул. Велика Перспективна, 24, відділ абонементу) пройде виставка присвячена правам людини: «Кожен має право знати свої права».

Виставка дає можливість кожному відвідувачу відчути, наскільки важливо не тільки знати, але й вміти захистити свої цінності. Створено її в рамках Всеукраїнської освітньої програми «Розуміємо права людини», за підтримки Міжнародного фонду «Відродження». Організатором виставки на Кіровоградщині  є  Дитяча екологічна громадська організація «Флора» в партнерстві з Обласною універсальною науковою бібліотекою ім. Д.І.Чижевського, ГО «Територія успіху» та Кіровоградським обласним відділенням ВБО «ВМ ЛЖВ».

Виставка складається з 25 панелей, що містять цікаву, ілюстровану та сучасну інформацію про права та свободи людини.
Експозиція об’єднала декілька інформаційних частин:  «Еволюція прав людини», «Цінності прав людини», «Окремі аспекти прав людини» і «Права дитини».

Особливістю виставки є те, що розроблена вона, в першу чергу,  для молодіжної аудиторії та може бути потужним освітнім інструментом для навчання правам людини. Зауважимо, що гідами на виставці стануть самі старшокласники, які пройдуть попередню підготовку.

Виготовлення експозиції та її перший пілотний тур здійснюються в рамках проектів громадської організації М’АРТ, Української Гельсінської спілки з прав людини за підтримки Міжнародного фонду «Відродження» та Норвезького Гельсінського Комітету.

Ознайомитися із стендами можна тут.

Юлія Бочарова-Туз

Останні новини по темі
Олександрійська районна державна адміністрація агітує за кандидата від Партії регіонів
Кіровоград. Молодіжний журнал "Гречка" www.gre4ka.com.ua Олександрійська районна державна адміністрація агітує за кандидата від Партії регіонів
На площі Кірова знову можна почитати про спорт(ФОТО) Кіровоград. Молодіжний журнал "Гречка" www.gre4ka.com.ua
На площі Кірова знову можна почитати про спорт(ФОТО)
Читайте також

У понеділок, 20 травня, проєкт «Баба Єлька», волонтери якого досліджують фольклор і історію Кіровоградської області, презентували першу серію власного документального серіалу. П...

17:50, 20 Травня, 2024

Три громади Кіровоградщини повідомили про загибель захисників.

17:30, 20 Травня, 2024

Вночі у неділю, 19 травня, в одному з мікрорайонів Кропивницького жителі прокинулися від вибуху та викликали поліцію — адже в цей момент в області не було повітряної тривоги....

17:05, 20 Травня, 2024