Напад на юриста кіровоградського “УДАРу”

17:44, 27 Вересня, 2012

20 вересня 2012 року пізно ввечері на юриста Кіровоградського регіонального штабу партії «УДАР» Віктора Чорноглазова було скоєно напад.

Віктор повертався з роботи, але біля ринку «Європейський» на нього раптово напали ззаду, збили з ніг і сильно побили. «Мене повалили на асфальт, били ногами, навіть по обличчю перепало» – розповів Віктор. Били його недовго, але сильно. Спочатку він думав, що це банальне пограбування, але в нього нічого не забрали. Просто побили і втекли.

Наступного ранку Віктор пішов у райвідділ міліції, написав заяву і зняв побої.

«На нашу думку, все це не просто так. «УДАР» зараз веде дуже активну кампанію, постійно бореться за чесні вибори. Підтвердженням цього є постійні судові позови, які готують наші юристи. Всі ці позови стосуються порушень виборчого законодавства Партією Регіонів. Ми поки не можемо стверджувати, але перше, що спадає на думку – це банальне залякування. Єдине, чого не врахували нападники – Віктора не можна залякати. Це людина з високими моральними цінностями, якого не злякаєш ні побоями, ні погрозами» – прокоментував ситуацію “ударівець”  Максим Кідрук.

Прес-служба Кіровоградської обласної організації
Політичної партії «УДАР Віталія Кличка»

Останні новини по темі
Видатна мистецька подія у Кіровограді
Кіровоград. Молодіжний журнал "Гречка" www.gre4ka.com.ua З 3 по 12 жовтня у Кіровограді відбудеться Х музичний фестиваль імені Кароля Шимановського – всесвітньовідомого польського композитора, життя і творчість якого тісно пов’язані з Україною. Захід поділятиметься на два етапи. 3–5 жовтня гості фестивалю почують музику Шимановського, М. Мусоргського, І. Альбеніса та К. Сорабджі у виконанні Кіровоградського муніципального камерного хору (у залі машинобудівного коледжу КНТУ), піаністів Джонатана Пауелла з Великобританії (зал музичного училища) та Олега Рудницького зі Львову (обласна філармонія). Крім цього, зайшовши до бібліотеки ім. Д. Чижевського, можна буде побачити унікальну виставку «Відроджені шедеври», на якій демонструватиметься вишивка за ескізами художників-авангардистів – К. Малевича, О. Екстер та ін. (до цього виставка демонструвалася лише у Києві). Там само відбудуться презентації привезених із Кракова, Києва та Львова документальних фільмів і книжкових видань, пов’язаних із життям і творчістю К. Шимановського, а також міжнародна наукова конференція. Головну роль у другій половині фестивалю, що триватиме з 9 по 12 жовтня, відіграватимуть гості з Санкт-Петербургу. Відомі піаністи, лауреати міжнародних конкурсів Пьотр Лаул та Павел Райкерус дадуть сольні концерти у музичному училищі (прозвучать твори К. Шимановського, Л. Бетховена, О. Скрябіна, Ф. Шуберта-Ф. Ліста), а П. Лаул, крім цього, матиме виступ у залі обласної філармонії, де виконає серед інших Перший фортепіанний концерт Д. Шостаковича у супроводі кіровоградського камерного оркестру «Концертіно». Поважним доповненням до концертів стануть лекції та мистецькі проекти петербурзьких мистецтвознавців – Костянтина Учителя та Ольги Скорбященської, присвячені Б. Пастернаку та К. Дебюссі. Цікавою для любителів літератури може стати творча зустріч із письменником, лауреатом Національної премії ім. Т. Шевченка Григорієм Гусейновим (у приміщенні музичної школи № 2). Отже, цьогорічний захід вражає неабиякими масштабами, міжнародним розмахом, та винятковим жанровим розмаїттям. Подія такого високого рівня стала можливою завдяки ініціативі Кіровоградського музею музичної культури ім. К. Шимановського та підтримці польських урядових інституцій і фонду «Розвиток Кіровоградщини».
Кіровоград. Молодіжний журнал "Гречка" www.gre4ka.info У Кіровограді опозицію пікетували за 50 грн?
У Кіровограді опозицію пікетували за 50 грн?(ФОТО,ВІДЕО)
Читайте також

Протягом місяця у Кропивницькому в рамках акції Інспекція «Ї» виявили понад 100 рекламних вивісок з російською мовою....

17:39, 30 Травня, 2024

На Кіровоградщині в рамках операції “Нерест” правоохоронці розпочали 27 кримінальних проваджень щодо браконьєрів....

16:50, 30 Травня, 2024

З 1 червня для підприємств, установ і організацій, які є абонентами “Дніпро-Кіровоград”, зросте тариф на воду....

14:41, 30 Травня, 2024