Велогонка в Кіровограді

12:26, 30 Вересня, 2012

Велоклуб «Там-Де-Ми» запрошує усіх шанувальників екстремального катання на велосипедах прийняти участь в крос-кантрійній гонці «Zlodiyka October Race 2012».

Захід приурочено до Всесвітнього дня охорони місць проживання* і проводиться з метою популяризації екологічно чистого виду транспорту – велосипеду.

Кожний учасник отримає можливість перевірити свої сили у подоланні перешкод та труднощів нової велотраси.
Не пропустіть захоплюючі змагання – приїжджайте та приходьте, беріть участь та вболівайте.
Для участі у змаганнях необхідно мати: справний велосипед, шолом та пройти реєстрацію.

Кіровоград. Молодіжний журнал "Гречка" www.gre4ka.info  Велогонка в Кіровограді

Гонка відбудуться 7 жовтня 2012, на околиці міста Кіровограда в урочищі “Злодійська балка”(заїзд через Балашівський залізничний переїзд по вул. 2-га Залізнична) або з південного боку лісного масиву (100 м від залізниці – 48°31’23.66″С; 32°11’24.14″В) на протилежному боці залізниці від перехрестя вулиці Терешкової та проспекту Промислового.

Детальна інформація на сайті: www.veloyoga.com.ua

* Всесвітній день охорони місць проживання відзначається у всьому світі. Це свято була засновано у 1979 році, у рамках Бернської конвенції з охорони фауни і природних середовищ в Європі. Людина вже давно впливає на негативні зміни в природі. З кожним роком все більше і більше територій в світі класифікуються як сільськогосподарські землі, пасовища, зони промисловості та видобутку корисних копали і все менше залишається місць, де природа збереглася у первісному стані. Протягом 19 століття нашої ери на землі зникли 150 видів ссавців, в основному великих і 139 видів птахів. Кожен новий рік приносить безповоротної втрати. Велорух у нашій країни одним з своїх напрямків обрав діяльність щодо зменшення впливу на оточуюче середовище та відповідального відношення до природи.

Останні новини по темі
Кіровоградська «Зірка» очолила турнірну таблицю!
Кіровоград. Молодіжний журнал "Гречка" www.gre4ka.com.ua Кіровоградська «Зірка» очолила турнірну таблицю!
Сьогодні в Кіровограді концерт у форматі UA UNDERGROUND
Сьогодні в Кіровограді концерт у форматі UA UNDERGROUND
Читайте також

Знам’янська громада, що на Кіровоградщині, повідомила про загибель на фронті земляка-захисника Олександра Колісника....

18:30, 30 Травня, 2024

У Кропивницькому сьогодні, 30 травня, напередодні Міжнародного дня захисту дітей оголосили імена переможців щорічного міського конкурсу “Дитина року”....

18:27, 30 Травня, 2024

Протягом місяця у Кропивницькому в рамках акції Інспекція «Ї» виявили понад 100 рекламних вивісок з російською мовою....

17:39, 30 Травня, 2024