Дивні збіги в двох судових рішеннях різних суддів на Кіровоградщині…

11:49, 05 Жовтня, 2012

Минулого тижня юристами Кіровоградського регіонального штабу було подано два судові позови на кандидатів від Партії Регіонів Станіслава Березкіна та Сергія Кузьменка. Позови стосувались незаконних на думку «УДАРівців» методів агітації, які у своїй політичній рекламі використовували вищезазначені кандидати.

Акти про незаконну агітацію були складені довіреною особою кандидата в народні депутати по 99 округу. Метою подачі позовів було усунути несправедливість і преференції, які надаються одним кандидатам.

«Ми, звичайно ж, і не сподівались на те, що суд задовольнить наші позовні вимоги. Але те з чим ми стикнулись перевершило всі наші очікування. Винесення рішень по цим двом справам відбувалось з інтервалом в годину. Всім відомо, що перед прийняттям рішення, судді йдуть в нарадчу кімнату і існує так звана «таємниця нарадчої кімнати». Але яким великим було наше здивування, коли нам зачитали дві абсолютно ідентичні постанови, різними там були лише прізвища кандидатів-регіоналів до яких ми позивались» – розповів юрист регіонального штабу Віктор Черноглазов.

«Кіровоградські судді перевершили самих себе. От не розумію, як можна було в постанові написати, що кандидати-УДАРівці і кандидати-регіонали не є конкурентами. А саме таке обґрунтування відмови у задоволенні позову нам запропонували судді. А можливо і виборів ніяких не потрібно, якщо ми не конкуренти?» – прокоментував рішення суддів «ударівець» Євген Манженко.

Прес-служба Кіровоградської обласної організації
Політичної партії «УДАР Віталія Кличка»

Останні новини по темі
Графічні балади Миколи Ломакіна
Кіровоград. Молодіжний журнал "Гречка" www.gre4ka.com.ua Графічні балади Миколи Ломакіна
Кіровоград. Молодіжний журнал "Гречка" www.gre4ka.com.ua На Азарова "кинули" всю кіровоградську міліцію(ФОТО)
На Азарова “кинули” всю кіровоградську міліцію(ФОТО)
Читайте також

Кропивницькі волонтери відкрили збір на дрони для штурмової групи 3 окремої штурмової бригади ЗСУ. Ціль – закупити три безпілотники....

10:51, 18 Травня, 2024

На Кіровоградщині 17 травня знищили ворожий безпілотник.

10:17, 18 Травня, 2024

Сьогодні, 18 травня, на Кіровоградщині відключати світло побутовим споживачам не плануюють. Для підприємств діятимуть графіки із 19:00....

09:32, 18 Травня, 2024