Суд тричі визнав, що підкупу виборців Табаловим не було

14:50, 26 Жовтня, 2012

24 жовтня Кіровоградський адміністративний окружний суд відхилив позовні вимоги кандидата від партії регіонів у 99-му виборчому окрузі Олександра Шаталова до кандидата у депутати у цьому ж окрузі від ВО «Батьківщина» Андрія Табалова. 25 жовтня цей же суд відхилив позовні вимоги Партії регіонів до Андрія Табалова, Олександра Табалова і партії ВО «Батьківщина». В рішеннях йшлося про відсутність в діях Андрія та Олександра Табалових факту підкупу виборців чи спонукання до нього.

А от ще по одному позову, третьому – Партії регіонів до кандидата у народні депутати України Олександра Табалова, суд частково задовольнив вимоги за тими ж обставинами, що наводяться і у другому позові(відхиленому у повному обсязі). В цьому випадку суд факту підкупу теж не визнав. Але встановив інше порушення вибочого законодавства – доручення іншим особам спонукати до підкупу. На це рішення сторона кандидата подала апеляцію до Дніпропетровськогого апеляційного адміністративного суду.

Нагадаємо, що кандидат від партії регіонів подав до суду, посилаючись на відеосюжет у програмі «Погляд» на каналі Кіровоград. В сюжеті йшлося про події 20 жовтня 2012 року, коли на територію Кіровоградського хлібозаводу увірвалися невідомі люди. Як пізніше з’ясувалося – це були представники правоохоронних органів. Правоохоронців супроводила знімальна група каналу Кіровоград(що стало зрозумілим після того, як на місце події прибув гендиректор телерадіокомпанії Вадим Мурований). Місце події відвідали також вищі чини міліції та сам кандидат від ПР.

22 жовтня кандидат у народні депутати Андрій Табалов розповсюдив заяву, в якій йдеться про те, що події 20 жовтня є заздалегіть спланованою провокацією, спрямованою на дискредитацію опозиції. Також в заяві йдеться про те, що сюжети на каналі Кіровоград змонтовані на основі сфабрикованих відеоматералів невідомого походження. Ці відеоматеріали і стали підставою для подання трьох судових позовів проти кандидатів від Об’єднаної опозиції та ВО «Батьківщина» і саме їх суд визнав недостатнім доказом у справі.

Прес-служба кандидата у народні депутати України у 99-му виборчому окрузі Андрія Табалова

Останні новини по темі
Історичний інтерактивний квест
Кіровоград. Молодіжний журнал "Гречка" www.gre4ka.com.ua Історичний інтерактивний квест
Кіровоград. Молодіжний журнал "Гречка" www.gre4ka.com.ua Мильна опера в прямому ефірі. В ролях: С. Ларін і Ко
Мильна опера в прямому ефірі. В ролях: С. Ларін і Ко
Читайте також

Кропивницькі волонтери відкрили збір на дрони для штурмової групи 3 окремої штурмової бригади ЗСУ. Ціль – закупити три безпілотники....

10:51, 18 Травня, 2024

На Кіровоградщині 17 травня знищили ворожий безпілотник.

10:17, 18 Травня, 2024

Сьогодні, 18 травня, на Кіровоградщині відключати світло побутовим споживачам не плануюють. Для підприємств діятимуть графіки із 19:00....

09:32, 18 Травня, 2024