Агітатори від Пр “захопили” Кіровоград(ФОТО)

19:43, 26 Жовтня, 2012

Агітатори від Партії регіонів буквально заполонили все місто. Кіровоградцям і кроку ніде ступити, щоб їм не підсунули якогось папірця. Зокрема  вся площа ім. Кірова заставлена агіт-наметами, біля кожного супрмаркету роздають біло-червоні листівки в яких подається інформація, яка дуже нагадує “чорний піар”.

Також на жителів міста тисне радіоефір. Ледь не щогодини там зачитують заяву ПР що до судових процесів партії,  нагадують про події на хлібзаводі 2. При цьому жодної згадки про те, що це реклама чи агітація немає.

Тим часом дві опозиційні політичні сили оголосили про чергові провокації, які плануються проти них.

“Вчора, 25 жовтня в Кіровограді поширювали газету «Народний трибунал», яка була присвячена поливанню брудом політичної партії «УДАР Віталія Кличка», заявили в прес-службі даної політ-сили. А вже сьогодні Кіровоград поповнився новими провокаціями. Першим надійшло повідомлення про те, що такий собі Ярослав обіцяє сплатити по 100 гривень за кожен голос відданий партії «УДАР» та її кандидату Максиму Кідруку. Згодом до рук працівників штабу потрапила газета «Орієнтир», в якій ціла сторінка присвячена лідеру партії «УДАР» Віталію Кличку. В статті пишеться про нібито близькі стосунки Кличка з Кремлем, а також про те, що контроль над партією тримають відомі олігархи Фірташ та Льовочкін. Загалом вся стаття зводиться до того, що «УДАР» – технічний проект Партії Регіонів.
Ну і на останок ми стали свідками того, що більшість будівель в центрі міста невідомі старанно розмалювали символікою нашої партії.

Ми чудово розуміємо, що наші опоненти нас бояться, а це означає, що ми все робимо правильно.
Яких провокацій нам чекати в останній день перед голосуванням?”, – підсумовують ударівці.

Кіровоград. Молодіжний журнал "Гречка" www.gre4ka.info Агітатори від Пр "захопили" Кіровоград(ФОТО)

В свою чергу звернувся до Кіровоградців і Андрій Табалов, кандидат по 99-му виборчому округу. Зокрема він просить всіх своїх прихильників не піддаватися на брудні правокації та самим не займатися агітацією в “День тиші”. Також Табалов наголосив, що проти нього особисто та “Батьківщини” готуються провокації з боку опонентів:

“У п’ятницю, 26 жовтня, в Україні завершуються строки проведення передвиборчої агітації . 27 жовтня в Україні оголошено днем тиші. У зв’язку з цим будь-яка подальша агітація заборонена. Я звертаюся до усіх своїх прихильників і прихильників партії «Батьківщина» починаючи з цього дня уникати проведення агітації. А сьогодні запрошую усіх долучитися до акції «Чисте місто» і зачистити від листівок, газет та будь-якої іншої агітаційної продукції вулиці Кіровограда.
Також, закликаю представників усіх політичні сил дотримуватися законодавства і не піддаватися спокусі використання брудних технологій.

Зокрема, надходять повідомлення про можливі провокації з боку наших опонентів – в день тиші вони планують роздавати мою агітацію, заклеювати листівками житлові будинки”.

Оолена Косів

Останні новини по темі
В Кіровограді жінка ледь не померла в битві за парасольку
Кіровоград. Молодіжний журнал "Гречка" www.gre4ka.com.ua В Кіровограді жінка ледь не померла в битві за парасольку
Кіровоград. Молодіжний журнал "Гречка" www.gre4ka.com.ua Історичний інтерактивний квест
Історичний інтерактивний квест
Читайте також

Громади Кіровоградщини повідомили про загибель захисників. 

21:15, 25 Травня, 2024

У Кропивницькому сьогодні, 25 травня, відбулися спортивні змагання серед військових та ветеранів “Сильні України”....

19:44, 25 Травня, 2024

Сьогодні, 25 травня, підприємство «Кіровоградобленерго» оприлюднило графіки відключення електрики в області, які діятимуть з 18:00 до 00:00....

16:37, 25 Травня, 2024