Обіцяний паралельний підрахунок від ПР так і не почався…

02:20, 29 Жовтня, 2012

О 20.00 в прес-центрі Кіровоградського обласного виборчого штабу Партії регіонів продовжив свою роботу інформаційний центр “Чесні вибори”. Брифінг, запланований на цю годину передбачав висвітлення наступних питань:
відомості про явку, інформація про запобігання фальсифікаціям і виявлені порушення; інформація про виявлені порушення, виступи міжнародних спостерігачів.

Проте спочатку присутнім журналістам запропонували переглянути прямий ефір «5-го каналу» та каналу «Кіровоград». Далі – пряме включення з Олександрії, і після цього журналістам запропонували послухати перших і останніх на цьому брифінгу спікерів. Міжнародні спостерігачі з “Центральноєвропейської групи політичного моніторингу” поділились принципами своєї роботи і враженнями від виборів у 99-му окрузі.

Іспанець Хуан Альбаладехо Еустахіо зазначив, що жодних серйозних порушень виборчого законодавства ними не виявлено, похвалив за високий рівень підготовки членів, секретарів та голів виборчих комісій та високий рівень виборчого законодавства в Україні. Окрім журналістів «Гречки» питань ні хто не задавав. Ми ж попросили вказати на якісь конкретні порушення, але у відповідь отримали розповідь про чесні і прозорі вибори.

 

Кіровоград. Молодіжний журнал "Гречка" www.gre4ka.info Обіцяний паралельний підрахунок від ПР так і не почався…

На цьому з іноземцями попрощалися і все анансоване раніше – відпало само собою. Всіх запросили відзначити «День демократії» випівкою і закускою.

О 21-й мав початися паралельний підрахунок голосів, це анонсували перед початком фуршету. Результати виборів мали з’являтися найшвидше саме в прес-центрі Партії регіонів. Проте ні о 21-й, ні о 22-й, ні о 23-й нічого не почалося. Журналістам, які терпляче чекали початку підрахунку відмовилися повідомити пароль wi-fi і взагалі дуже скоро почали натякати, що їм пора йти… На прощання присутнім вручили парасольки і сумки з партійною символікою.

Чому більшість з анонсованого так і не відбулося журналістам не пояснили.

Олена Литвиненко, Валерій Лебідь

Останні новини по темі
Пристарілі в Кіровограді проголосували ПРавильно
Кіровоград. Молодіжний журнал "Гречка" www.gre4ka.com.ua Пристарілі в Кіровограді проголосували ПРавильно
Кіровоград. Молодіжний журнал "Гречка" www.gre4ka.com.ua Перші протоколи у 99-му окрузі прийшли не з тими печатками(ФОТО)
Перші протоколи у 99-му окрузі прийшли не з тими печатками(ФОТО)
Читайте також

У п’ятницю, 24 травня в Кіровоградському райсуді продовжили засідання щодо обвинувачення контррозвідника Романа Червінського у перевищенні повноважень у справі, пов’...

20:26, 24 Травня, 2024

З кожним роком технології відіграють все більшу роль у нашому повсякденному житті, включаючи й фінансову сферу. І одним із найновіших та найзручніших розвитків в цьому напрямку ...

19:37, 24 Травня, 2024

Громади Кіровоградщини повідомили про загибель захисників. 

18:25, 24 Травня, 2024