Захисти свій вибір!(заява опозиційних сил Кіровоградщини)

19:27, 30 Жовтня, 2012

28 жовтня 2012 року у 99-му виборчому окрузі за даними ЦВК (оброблено 94,59% бюлетенів) кіровоградці проголосували за ВО «Батьківщину» – 32,87%, партію «УДАР» – 17,67%, партію «Свободу» – 9,86%. Кіровоградці у 99 виборчому окрузі за даними ЦВК (оброблено 95,49%) обрали депутата в ВРУ представника від ВО «Батьківщини» Андрія Табалова – 32,76%. Таким чином Кіровоград висловив свою підтримку демократичним силам.
На жаль, партія регіонів не може змиритися з вибором людей. Учора, 29 жовтня 2012 року партія регіонів подала позови до суду по 32 виборчим дільницям. Для того, щоб визнати вибори на цих дільницях не дійсними. Це стосується тих дільниць, де впевнено переміг Андрій Табалов.

Кандидат від ПР у 99-ому виборчому окрузі сьогодні готовий кинути навіть свою рідну партію регіонів на користь власним нереалізованим амбіціям.
Ми, представники ВО «Батьківщини», «УДАРу», «Свободи», Української Народної Партії, опозиційні кандидати у депутати до Верховної Ради закликаємо кіровоградців захистити свій законний вибір, не дозволити шаталовцям вкрасти ваші голоси.
Ми виступаємо єдиним фронтом і оголошуємо безстрокову акцію протесту біля судів, де сьогодні розглядаються позови про не визнання результатів голосування.
Ми не відступимо і не здамося!

Представники:

ВО «Батьківщини» Валерій Кальченко

Політичної партії «Удар» Дмитро Сінченко

Політичної партії «Свобода» Сергій Запорожан

Кандидати у народні депутати до Верховної Ради:

Олександр Ратушняк, голова обласної організації Української Народної Партії
Сергій Михайльонок
АндрійТабалов

Останні новини по темі
Скажи «Ні!» фальсифікаціям Партії регіонів
Кіровоград. Молодіжний журнал "Гречка" www.gre4ka.com.ua Скажи «Ні!» фальсифікаціям Партії регіонів
Кіровоград. Молодіжний журнал "Гречка" www.gre4ka.com.ua «Ларін, давай до побачення!»(ФОТО)
«Ларін, давай до побачення!»(ФОТО)
Читайте також

У Кропивницькому сьогодні, 19 травня, вшанували пам’ять жертв політичних репресій.

16:28, 19 Травня, 2024

Публікуємо добірку культурних заходів, майстер-класів, лекцій, вистав та концертів які відбудуться у Кропивницькому протягом цього тижня, з 20 по 26 травня....

16:15, 19 Травня, 2024

На Кіровоградщині міський палац культури Світловодської міськради 13 травня уклав угоду з ФОПом Сергієм Ігнатенком на облаштування алеї пам’яті загиблих військових вартістю 279,...

13:46, 19 Травня, 2024