Лариса Онул: Тиск призвів до банкрутства ТОВ «Будекспорт»

17:07, 02 Листопада, 2012

Декілька тижнів тому на багатьох сайтах та в друкованих ЗМІ з’явилась інформація про вихід Миколи Онула в знак протесту із фракції Партії регіонів. Своє рішення депутат обласної ради пояснив тим, що не може більше миритися з податковим свавіллям та бездіяльністю обласної влади, яка свідомо допускає неправомірні дії податкової проти підприємців, доводячи тим самим економіку регіону до критичного стану.

З приводу цієї заяви, голова ДПС у Кіровоградській області Ігор Вірієнко організував брифінг, на якому заявив, що «перевірка проводилася у зв’язку із банкрутством підприємства» і «претензії податкової у розмірі 4,7 млн. грн. були застосовані з урахуванням фінансових санкцій в інтересах іноземних постачальників». Коментуючи дану ситуацію, Лариса Онул, яка є співвласником ТОВ «Будекспорт», відмітила, що податковим інспектором була порушена саме процедура перевірки, а не її строки.

«Ми не отримали жодних інформаційних документів, які б пояснювали ці немотивовані нарахування штрафних санкцій та збільшення їх майже в 2 рази з невідомих причин. Тим більше, що контролюючі органи не мають жодного права нараховувати фінансові санкції в інтересах іноземних постачальників, вони мають працювати тільки в інтересах держави, в іншому випадку – це вже вважається корупцією» – зауважила Лариса Онул: «А слова Ігоря Вірієнка, який не заглиблювався у суть цього питання, не мають жодного документального підтвердження чи обґрунтування».

«Що ж стосується ТОВ «Будекспорт», то саме необґрунтований тиск податкової призвів до його банкрутства. Наше підприємство багато років працювало на розвиток та вдосконалення інфраструктури міста», – каже пані Онул. Було зазначено, що працюючи в кредит, компанія відродила життя стадіону «Зірка», взявши на себе основну частину фінансових витрат та будівельних робіт. На рахунку компанії будівництво, ремонт та реконструкція більше 10 соціально важливих об’єктів, а також «Европейський ринок», ТЦ «Полоса» та гордість міста – Дендропарк, атракціони для якого закуплялись саме ТОВ «Будекспорт».

«Зважаючи на те, що компанія останні два роки успішно працювала над новими проектами, жодних підстав для того, щоб ліквідовувати підприємство не було. Тільки неправомірні дії податкової підштовхнули його до банкрутства, залишивши десятки людей без роботи», – пояснила Лариса Онул.

Неля Желамська

Фото звідси

Останні новини по темі
У Кіровограді опозиція продовжує пікетувати ОВК(ФОТО)
Кіровоград. Молодіжний журнал "Гречка" www.gre4ka.com.ua У Кіровограді опозиція продовжує пікетувати ОВК(ФОТО)
Кіровоград. Молодіжний журнал "Гречка" www.gre4ka.com.ua Партія регіонів програла суд проти «Гречки»(ФОТО, ВІДЕО)
Партія регіонів програла суд проти «Гречки»(ФОТО, ВІДЕО)
Читайте також

У Кропивницькому сьогодні, 19 травня, вшанували пам’ять жертв політичних репресій.

16:28, 19 Травня, 2024

Публікуємо добірку культурних заходів, майстер-класів, лекцій, вистав та концертів які відбудуться у Кропивницькому протягом цього тижня, з 20 по 26 травня....

16:15, 19 Травня, 2024

На Кіровоградщині міський палац культури Світловодської міськради 13 травня уклав угоду з ФОПом Сергієм Ігнатенком на облаштування алеї пам’яті загиблих військових вартістю 279,...

13:46, 19 Травня, 2024