На Кіровоградщині за два роки підтримка “Свободи” виросла у 5 разів

10:58, 07 Листопада, 2012

На Кіровоградщині підтримку опозиції висловили 53,24% виборців. Натомість за “регіоналів” проголосували лише трохи більше 26% краян. За “Свободу” проголосували 25 998 мешканців Кіровоградської області (6,21%).

Тож, підтримка націоналістичної сили зросла за два роки уп’ятеро. Найкращого результату досягнуто у Світловодську (понад 13%), Кіровограді (9,89%), Олександрії, Знам’янці та Новгородківському районі (більше 6%). Більшість районів області подолали п’ятивідсотковий бар’єр. Свободівці дякують усім краянам, які підтримали націоналістичну силу і тим, хто активно долучився до організаційної роботи.Кіровоградський обласний комітет та обласний виборчий штаб ВО “Свобода” на зборах обговорили підсумки виборчої кампанії на Кіровоградщині. Голова обласного штабу Руслан Андрійко зазначив, що кампанія відзначалася брудними технологіями з боку Партії регіонів.

Неприкрите застосування адмінресурсу, монополізація ЗМІ області, безпідставні звинувачення опозиційних сил у спробі підкупу виборців (насправді цим масово зловживали кандидати від “єдиної команди” голови ОДА Сергія Ларіна) не допомогли донецькому керівному “десанту” на Кіровоградщині здобути перемогу. Підтримку опозиції – ОО “Батьківщина”, ВО “Свобода”, “УДАР” – висловили 53,24% виборців. Натомість за “партію рецидивістів” нарахували лише трохи більше 26% голосів. Ось так Кіровоградщина оцінила потуги великого фахівця з піару, найбільш рейтингового і “успішного” очільника області.

Ще більше розчарування чекало “регіоналів” у мажоритарному окрузі №99. В обласному центрі, під носом у влади, переміг узгоджений кандидат від об’єднаної опозиції, голова обласної організації “Фронт Змін” Андрій Табалов. Цей ляпас відправив у нокаут владу на цілий тиждень, і вона, перебуваючи в ступорі від поразки, за інерцією подавала позови до  судів. Останні почали “коригувати” вибір кіровоградців. Довелося містянам вийти на центральну площу і нагадати “регіоналам”, хто переміг у Кіровограді. А потім під ОВК кіровоградці кілька діб вимагали від окружної комісії оголошення результатів виборів. На п’яту добу комісія здалася, так і не взявши до уваги взаємовиключні рішення різних судів Кіровоградської та Дніпропетровської областей. Перемогу опозиційного кандидата, завдяки рішучій позиції тисяч кіровоградців, в тому числі свободівців, було забезпечено.

“Успіх “Свободи” в Центрі України закономірний, адже “Свобода” – єдина націоналістична політична сила з чітко вираженою ідеологією, в яку вже повірили мільйони українців. Свободівці не продаються, не зрадять, серед них немає корупціонерів і олігархів, вони послідовні у відстоюванні національних та соціальних інтересів простих українців.

Руслан Андрійко подякував кожному кіровоградцю за підтримку “Свободи” і висловив сподівання, що націоналістична організація після парламентської виборчої кампанії зміцніє кадрово і кількісно, навчиться захищати здобутий результат і працюватиме значно ефективніше задля захисту прав українців. Для цього до Верховної Ради України вперше ввійшла потужна фракція націоналістів. Прес-служба Кіровоградської обласної організації ВО “Свобода”

Останні новини по темі
Ані дня без Мазурка…
Кіровоград. Молодіжний журнал "Гречка" www.gre4ka.com.ua Ані дня без Мазурка...
Кіровоград. Молодіжний журнал "Гречка" www.gre4ka.com.ua Кіровоград: Обласна «гаряча лінія» знову на службі у кандидатів(ФОТО)
Кіровоград: Обласна «гаряча лінія» знову на службі у кандидатів(ФОТО)
Читайте також

У п’ятницю, 24 травня в Кіровоградському райсуді продовжили засідання щодо обвинувачення контррозвідника Романа Червінського у перевищенні повноважень у справі, пов’...

20:26, 24 Травня, 2024

З кожним роком технології відіграють все більшу роль у нашому повсякденному житті, включаючи й фінансову сферу. І одним із найновіших та найзручніших розвитків в цьому напрямку ...

19:37, 24 Травня, 2024

Громади Кіровоградщини повідомили про загибель захисників. 

18:25, 24 Травня, 2024