Повідомлення
  • Lack of access rights - File '/images/files/k99.jpg'
  • Lack of access rights - File '/images/files/k99.jpg'

Що обіцяють кандидати в нардепи по 99 округу виборцям: частина друга

Опубліковано . в Політика

Кількість переглядів - 2711

Як ми і обіцяли «Гречка» продовжує аналіз програм кандидатів по мажоритарних округах Кіровоградщини.


Сьогодні знайомимо вас іще з однією частиною програм кандидатів від округу №99 (Кіровоград). Про програми перших семи кандидатів можна читати тут.

 

Олександр Петік, представник «Свободи», але балотується як самовисуванець, розпочинає з обіцянки всіх захищати.

Далі, увага! Кандидат обіцяє розподілити всю землю між громадами і скоротити число депутатського корпусу Верховної Ради до 300 осіб, місцевих органів влади – вдвічі. З соціального кандидат планує сприяти ухваленню Медичного Кодексу України, Законів України «Про лікарське самоврядування» та «Про права пацієнтів».

Обіцяє він і вирішити болюче для Кіровограді питання транспортної реформи (але для чого ставати депутатом для вирішення цієї проблеми незрозуміло).

Кандидат вважає, що герої (очевидно, загиблі під час АТО) мають бути вшановані на Алеї Слави на Валах, їхніми іменами мають бути названі вулиці та площі, на яких вони проживали чи працювали (нормальна ініціатива, але невже це не можна втілити без мандату депутата?).

Артем Стрижаков, екс-регіонал, а нині безпартійний самовисуванець, планує першочергово відроджувати Кіровоград і область. Ще через п’ять абзаців тексту про відродження дізнаємось, що кандидат підтримує єдність, економічну незалежність та територіальну цілісність України.

Далі обіцянки потенційного нардепа спрямовані безпосередньо на округ. Обіцяє відстоювати децентралізацію влади, аби область отримала більше повноважень, Кіровоград – заможне місто: буду боротися за прийняття законопроектів по децентралізації влади.

Кандидат планує спрямувати свої сили на забезпечення фінансування та контроль виконання капітальних ремонтів прибудинкових територій та будинків: дахів, ліфтів, під’їздів, майданчиків для сміття, асфальтування доріг та тротуарів, модернізацію системи ЖКГ, благоустрій скверів, парків, алей, озеленення міста в цілому, єдині правила гри та жорсткий контроль всіх перевізників міста, сучасна комп’ютеризована система пасажирських перевезень (потрібні місту ініціативи, але з таким ідеями в міськраду, або облраду, а не до парламенту).

Із новацій Стрижаков хоче залучити інвестицій та держфінансування на проекти покликані надати місту сучасний вигляд.

В системі молодіжної політики кандидат прагне реалізувати цільовий проект «Молодий політик», забезпечивши квотне представлення молоді на усіх рівнях виконавчої влади і оформити на «законодавчому та виконавчому рівні систему молодіжного народного контролю» (чому саме молодіжного? Ймовірно кандидат не знає, що де-юре така система є, але де-факто не діє?)
Так само за системою квотування Стрижаков пропонує створити реальні робочі місця для молоді, стимулювати молоде підприємництво, реформувати системи державної підтримки кредитування молоді.

В системі охорони здоров’я, як і інші, кандидат обіцяє всього омріяного кожним українцем: модернізувати лікарні і забезпечити доступність профілактичних обстежень для соціально незахищених прошарків населення.

Андрій Миколайович Табалов, не плутати з нинішнім нардепом Андрієм Олександровичем Табаловим, самовисуванець, якого вже встигли охрестити двійником відомого тезки, проживає в селі Новоолександрівка Долинського району.

Крім загальних фраз на кшталт «захищати інтереси виборців» обіцяє відстоювати багатомовність та додержання прав національних меншин та дієвий контроль за витратою державних коштів та фінансуванням села (як буде реалізуватись цей державний контроль кандидат не уточнює).
Далі у Андрія Миколайовича змішались коні і люди. Тут вам на купу і відновлення доріг, і залучення інвестицій у виробничій сфері, і підтримка молоді безвідсотковими кредитами. Словом, коротко і ні про що.

Віталій Тельний, представляє політичну партію «Всеукраїнське аграрне обєднання «Заступ» в неполітичному житті заступник начальника Управління ветеринарної медицини в місті Кіровограді. Не дарма ж він починає свою програму з фрази «Медицина лікує людину, а Ветеринарна медицина – Людство».

Пропустимо пів сторінки роздумів про значення ветеринарів у суспільстві і перейдемо до передвиборчих обіцянок. Зовсім не дивно, але всі вони стосуються ветеринарної сфери.

Це і прискорення гармонізації ветеринарного законодавства України з відповідним законодавством ЄС, коригування Законів України «Про ветеринарну медицину» та «Про безпечність і якість харчових продуктів, поліпшення якісного складу поголів'я худоби та активізації селекційно-племінної роботи.
Серед вагомого удосконалення системи державного управління земельними ресурсами, стимулювання вилучення з малопродуктивних і техногенно-забруднених сільськогосподарських угідь та впровадження прогресивних енергозберігаючих технологій.

Включає він і пункт важливий для багатьох виборців: обіцяє забезпечити населення м'ясом (якщо ще усно пообіцяє, у разі якщо тваринництво у країні не встигатиме за потребами населення, приносити голодним м'ясо особисто, то взагалі відіб’є весь електорат у конкурентів).

Павло Топчій, представник «Батьківщини», має добре структуровану програму.
Серед першочергового, що сприятиме перемозі і миру кандидат відзначає оголошення воєнного стану, невідкладний вступ України до НАТО, організація надійної оборони країни та перебудови армії. Обіцяє голосувати за закон про люстрацію і антикорупційні ініціативи.

Кандидат хоче забезпечити стандарти відкритості держзакупівель і забезпечити зручне отримання людьми адмінпослуг, суспільний контроль над судами

Серед оригінальних ідей Топчій пропонує введення презумпції винуватості для чиновників (тобто, якщо нині існує презумція невинуватості і людина враждається невинною у злочині, поки зворотне не доведуть у суді, то чиновник буде винний автоматично і хай спробує довести що не краде і хабарі не бере. Словом, ситуація складається як в анекдоті: «Піду скажу, що у вас донька шльондра, а ви спробуйте виправдатись».)

Топчій підтримує децентралізацію влади і європейський вибір України з усіма наслідками, що випливають.

Для округу він спробує вибити з держбюджету кошти на модернізацію теплогенеруючих підприємств комунальної форми власності та їх мереж, підвищення енергоефективності житлового фонду та соцоб’єктів, розроблення альтернативних джерел водопостачання, відновлення вуличного освітлення з використанням енергозбереження.

Серед планів знайти кошти для Центру для безпритульних (що там кошти, у Кіровограді роками з місцем визначитись не можуть), хоспісу, притулку для тварин, сміттєпереробного заводу.
Щомісяця кандидат обіцяє звітувати про свою діяльність.

Олена Шевченко, представниця партії «Народний фронт», переконує, що нині «всі свої сили та енергію спрямовує на допомогу захисникам в АТО та пораненим військовослужбовцям», а в майбутньому, як кандидат планує організувати центри реабілітації та психологічної підтримки військових та їх сімей, контролювати соцпрограми уряду і забезпечити якісну медицину.

Все. Програма кандидатки базується на трьох китах-популістах.

 

Костянтин Яриніч, кандидат від «Блоку Петра Порошенка», виклав свою програму блоково, але пишномовних фраз не уникнув. Він єдиний у програмі якого є нагадування про те, що його підтримує ціла політ сила: «Маю чітку програму дій, бажання, знання і досвід, а також підтримку потужної політичної сили - партії «Блок Петра Порошенка», - стверджує кандидат.

Далі із засадничого Яриніч вказує, що підтримує децентралізацію і зміцнення військово-промислового комплексу. Він обіцяє розробити та сприяти прийняттю Державної програми профілактики та лікування онкологічних захворювань, її дієвої реалізації, забезпечити пільги і компенсації для учасників АТО.

Також Яриніч обіцяє сприяти встановленню на об’єктах соціальної сфери, в дитячих садочках, школах, лікарнях котелень, які використовують альтернативні відновлювані види палива.

Ну і звичайно кандидат нагадує, що «ми повинні подолати хабарництво, корупцію, створити рівні умови для бізнесу, сформувати корпус чесних суддів та патріотичних державних службовців з гідною оплатою праці». Словом, його слова та Богу б у вуха.

Анастасія Дзюбак

Сподобалася стаття?

Коментарі  

 
+2 # Василь Мельничук 13.10.2014, 00:10
Та що можуть пообіцяти мажоритарники? Жоден мажоритарник не в змозі забезпечити виконання своєї програми, бо для цього потрібна більшість у ВР. Тому єдиний варіант - голосувати за партії і за партійним принципом визначати свого кандидата. Ми ж не мера обираємо, щоб про каналізацію в програмах читати. Я би проголосував за представника Громадянської позиції Гриценка, але вони нікого не виставили. Почекаю, може оголосять про підтримку одного з кандидатів.
Цитата
 
 
0 # жестко 10.10.2014, 17:00
на наступних виборах запропоную презумпцію винуватості Павла Топчія у всіх бідах України та Кіровограда. нехай виправдовується . Павло ж у нас депутат міськради, який, на жаль, заради простого популізму видає, що не знає, що презумпція невинуватості будь-кого, чи то чиновника, чи то вбивці, прописана в Конституції України та в багатьох міжнародних актах.
Цитата
 
 
-1 # жестко 10.10.2014, 16:50
Цитую Богдан:
Усі такі гарні аж страшно) Тут сподобалась структурована політика Батьківщинівця. В нього менше популізму з усіх. А решта -" творці " от Бога)))))


боти Злата та Богдан підуть голосувати за Павла. Дарма що в них лише один голос на двох
Цитата
 
 
0 # Богдан 09.10.2014, 23:20
Усі такі гарні аж страшно) Тут сподобалась структурована політика Батьківщинівця. В нього менше популізму з усіх. А решта -" творці " от Бога)))))
Цитата
 
 
+3 # Злата 09.10.2014, 23:18
Особисто мені імпонує політична програма Павла Топчія, ажде оголошення воєнного стану є необхідним кроком для нашої держави на данний час, а покращити селекцію корів ми ще встигнемо
Цитата
 
Реклама

Додати коментар

Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях образи щодо інших учасників дискусії, будуть забанені модератором без додаткових попереджень та пояснень. Також дані про таких користувачів можуть бути передані до МВС, якщо від органів внутрішніх справ надійшов відповідний запит.

У коментарі заборонено додавати лінки та рекламні повідомлення

Захисний код
Оновити