У Кіровограді відбулися одразу дві прес-конференції у справі Табалових(ФОТО)

21:33, 14 Грудня, 2012

Сьогодні, 14 грудня, народний депутат України Андрій Табалов у Кіровограді зустрівся з журналістами.

На початку він повідомив, що не має наміру вступати ні до фракції ВО «Батьківщина», ні до фракції «Партії регіонів» і не вважає себе зрадником. Також, попросив вибачення у кіровоградців за те, що не сказав їм про своє рішення раніше.

У відповідь на запитання журналістів Табалов додав, що виконав усі забов’язання перед об’єднаною опозицією. Свій вчинок пояснив так: «Я мав намір вступати до фракції, але взяв час на роздуми. Арсеній Яценюк знав про моє рішення і не був проти. Але те, що «свободівці» разом з представниками об’єднаної опозиції влаштували провокацію у перший пленарний день, змінило моє рішення. Я вирішив працювати позафракційним депутатом». Також, народний депутат запевнив присутніх, що карткою голосуватиме особисто. І якби йому дали змогу голосувати у другий пленарний день, то не підтримав би ні Азарова та Рибака.

Також, Табалов розповів, що  переміг не тільки  завдяки бренду «Батьківщини» і  нагадав, про те, що під час виборів  мав власний штаб. Як приклад «якості бренду» навів інші округи Кіровоградської області, на яких кандидати від «Батьківщини» програли.

Відповідаючи на запитання журналістів депутат розповів,  що буде опозиціонером і голосуватиме у Верховній раді виключно в інтересах своїх виборців.

Паралельно з Андрієм Табаловим прес-конференцію зібрали і ВО «Батьківщина» та ВО «Свобода».

 

 

Кіровоград. Молодіжний журнал "Гречка" www.gre4ka.info  У Кіровограді відбулося одразу дві прес-конференції у справі Табалових(ФОТО)

Народний депутат України Валерій Кальченко повідомив журналістам, що і раніше здогадувався, що Табалови можуть перейти до Партії регіонів, проте не повідомляв про свою позицію, аби не спричинити розколу в лавах об’єднаної опозиції. На його думку, Андрій Табалов  виграв вибори по мажоритарному оркугу тільки завдяки тому, що йшов від «Батьківщини».  Що ж до інших  кандидатів від цієї партії на Кіровоградщині, Валерій Михайлович звинуватив у їх програші партію «УДАР», яка висунула на округах своїх кандидатів.

Кальченко зазначив, що неоднаразово спілкувався з Олександром Табаловим і просив його не йти з об’єднаної опозиції, проте той відповідав, що таке рішення прийняв через певні обіцянки.  Зараз же Олександр Табалов, за словами Валерія Кальченка, ховається за спинами регіоналів Єдіна, Шуфрича та Ківалова у Верховній раді, що начебто свідчить про його політичну позицію.

Народний депутат  розповів і про те, як вийти з цієї ситуації: «Є два варіанти – покаятися і на колінах проситися знову до фракції, або скласти мандати».

Окрім Валерія Кальченка, на прес-конференції були присутні Олександр Ратушняк (УНП), Олександр Ромащенко та Святослав Ханенко, народний депутат України від ВО «Свобода». Усі присутні засудили дії Табалових.

Валерій Лебідь, Олена Литвиненко

Останні новини по темі
Рух транспорту на автобані «Київ-Одеса» повністю відновлено
Кіровоград. Молодіжний журнал "Гречка" www.gre4ka.info Рух транспорту на автобані «Київ-Одеса» повністю відновлено
МНСники рятують трасу "Київ-Одеса" від затору
МНСники рятують трасу “Київ-Одеса” від затору
Читайте також

Громади Кіровоградщини повідомили про загибель захисників. 

21:15, 25 Травня, 2024

У Кропивницькому сьогодні, 25 травня, відбулися спортивні змагання серед військових та ветеранів “Сильні України”....

19:44, 25 Травня, 2024

Сьогодні, 25 травня, підприємство «Кіровоградобленерго» оприлюднило графіки відключення електрики в області, які діятимуть з 18:00 до 00:00....

16:37, 25 Травня, 2024