Кіровоградського «ударівця» поновили в партії

23:27, 24 Грудня, 2012

Кіровоград. Молодіжний журнал “Гречка” www.gre4ka.com.ua Кіровоградського «ударівця» поновили в партіїЯк «Гречка» повідомляла раніше, наприкінці листопада 2012 року відбулася рада Кіровоградської обласної організації політичної партії “Удар”, на якій було прийнято рішення про позбавлення членства в партії голови виконкому організації Дмитра Сінченка. Причин і обставин виключення досі не озвучено.

Всі учасники конфлікту наголошували на тому, що це внутрішньопартійні справи  і уникали будь-яких коментарів.

14 грудня 2012 року Політрада партії «УДАР Віталія Кличка», розглянувши скаргу Дмитра Сінченка на рішення Ради Кіровоградської обласної організації партії «УДАР» про виключення його з членів Партії, заслухавши висновок Ревізійної комісії, скасувала згадане рішення, поновивши членство Дмитра в партії.
Ситуацію прокоментував сам Дмитро Сінченко, у його заяві йдеться:

«Я радий, що Партія, розглянувши аргументи обох сторін, не виявила в моїх діях жодного порушення Статуту і поновила моє членство. Це доводить, що рішення про моє виключення з УДАРу було безпідставним. Але, в той же час змушений констатувати, що доки на керівних посадах в Кіровоградській обласній організації перебувають нечисті на руку інтригани, «УДАР» не матиме майбутнього в Кіровоградській області».

В розмові з журналістами «Гречки» Сінченко назвав і конкретні прізвища людей, через яких, на його думку. неможлива його подальша активна діяльність у партії, зокрема – Ігоря Козуба, голову міської організації, заступника голови обласної організації політичної партії «Удар».

Ігор Козуб повідомив журналістам «Гречки», що Дмитру Сінченку просто не подовжили контракт на посаді яку він обіймав: «Голову виконкому призначає власним рішенням голова обласної партійної організації Анатолій Ревенко. Через це й розгорілася вся ця інформаційна війна проти нашої партії».

За словами Ігоря Борисовича, до Дмитра Сінченка було багато запитань по роботі, тому і не подовжили його повноваження.

Що ж до майбутнього «Удару» на Кіровоградщині,  Ігор Козуб нагадав про високі результати партії на цьогорічних виборах.

До сьогодні сторони уникають чіткої відповіді на те, що стало причиною для рішення ради Кіровоградської обласної організації політичної партії “Удар” про позбавлення Дмитра Сінченка членства в партії.

Валерій Лебідь

Останні новини по темі
Зі снігових заметів рятувальники дістали три автомобіля
Кіровоград. Молодіжний журнал "Гречка" www.gre4ka.info У Кіровограді зі зливної ями витягли...коня
У Кіровограді зі зливної ями витягли…коня(ФОТО)
Читайте також

Знам’янська громада, що на Кіровоградщині, повідомила про загибель на фронті земляка-захисника Олександра Колісника....

18:30, 30 Травня, 2024

У Кропивницькому сьогодні, 30 травня, напередодні Міжнародного дня захисту дітей оголосили імена переможців щорічного міського конкурсу “Дитина року”....

18:27, 30 Травня, 2024

Протягом місяця у Кропивницькому в рамках акції Інспекція «Ї» виявили понад 100 рекламних вивісок з російською мовою....

17:39, 30 Травня, 2024