Кіровоградський "радикал" заявляє, що міську парторганізацію продали Березкіну

Опубліковано . в Політика

Кількість переглядів - 2358

Андрій Максюта, керівник Кіровоградського міського виборчого штабу Радикальної партії Ляшка на попередніх виборах на своїй сторінці у Фейсбуці заявляє, що партію практично продали нардепу Станіславу Березкіну.

 

Нібито через це у соцмережі ві опублікував відкрите звернення до лідера парті - Олега Ляшка.

"Лідеру Радикальної партії Ляшка
Ляшку О.В.
Шановний Олеже Валерійовичу!
Звертаються до Вас люди, які вірно, чесно і добросовісно відпрацювали на команду Радикальної партії Ляшка на позачергових виборах до Верховноі Ради Украіни в жовтні 2014 року і були в подальшому усунуті від процесу партійного будівництва РПЛ на Кіровоградщині через відмову співпрацювати з людьми Станіслава Березкіна (народного депутата Украіни, колишнього депутата-регіонала, почесного президента промисловоі групи "Креатив"). Про те, що Березкін і його команда намагаються встановити контроль над місцевими організаціями РПЛ ми повідомляли, як Вас особисто - під час зустрічі 27 січня 2015 року так і народних депутатів Украіни від фракції РПЛ, яких Ви відрядили до обласного центру 01 лютого 2015 року на зустріч з партійним активом. Тоді ми аргументовано відстоювали свою позицію і було надано беззаперечні факти прив'язаності окремих осіб, серед так званих активістів партії до олігархічного клану Березкіних. Але тоді ваші вірні соратники, які приіздили до Кіровограда запевняли, що ніяких Березкіних в команді Ляшка не має і бути не може і, що жодна його людина не займе керівну посаду в структурі РПЛ регіону.
Сьогодні по факту маємо наступне.
Кіровоградську міську організацію Радикальної партії Ляшка офіційно очолює Кашуба Сергій - однокласник по кіровоградській школі-гімназіі № 9 і близький товариш Максима Березкіна (голови наглядовоі ради ПГ "Креатив", президента футбольного клубу "Зірка", сина вищезгаданого народного депутата С.Березкіна). Сергій Кашуба офіційно працює у дирекціі спортивного клубу на стадіоні ФК "Зірка" і певний час працював особистим помічником Березкіна-молодшого. Про досить тісні відносини Кашуби з Березкіним говорить також той факт, що на Кашубу Сергія Олександровича було зареєстровано одне з підприємств сім'ї Березкіних - ПП "Укрінфор" (код ЄДРПОУ: 20631599). Підприємство, згідно запису в єдиному реєстрі юридичних осіб, спеціалізується на торгівлі жирами, а основним телефоном офісу ПП "Укрінфор" є номер (0522) 35-71-71, що зареєстрований і значиться як номер головного офісу підприємства "Креатив".
Сьогодні у кого з людей в обласному центрі, які більш-менш розбираються у політиці, не запитай про те, хто стоїть за Радикальною партією - всі вам дадуть відповідь: Березкін. Заперечить дану відповідь лише нинішній актив кіровоградських радикалів.
Ми, люди які пройшли з РПЛ певний шлях, не віримо в те, що команду Ляшка можуть приватизувати за гроші політичні банкроти і представники епохи Януковича. Але факти є факти. І факти беззаперечні. А Ви, Олеже Валерійовичу, нажаль нас не почули ні тоді, ні зараз не чуєте.
Десь у глибині душі віримо в Вашу чесність та принциповість і впевнені, що РПЛ ніколи не була і не буде пристанищем для колишніх поплічників режиму Януковича.
Впевнені, що Ви розберетеся у ситуаціі з тим, як так сталося, що керівництво Радикальною партією в Кіровограді та Кіровоградському регіоні знаходиться в руках у місцевого олігархічного клану Березкіна, який входив до "єдиноі команди" Януковича.
Нас, тих хто говорив тоді з Вами у Києві і вів за собою групи вашоі народноі підтримки, працював на команду РПЛ у підготовчий до виборів період, відпрацював вибори і боровся за правду намагаючись встановити справедливість - звинуватили у бунтарстві. Звинуватили ті, хто Вами призначений курувати та координувати діяльність структурних підпозділів партії на Кіровоградщині - від фракційного куратора-нардепа О.Ленського до голови обласноі парторганізаціі М.Бевзенка. Саме вони доносили Вам інформацію, що не відповідає дійсності. І саме їх персональна відповідальність за бажання співпрацювати з командою бізнесмена-нардепа-екс-регіонала і його людьми.
Якщо ще вчора ми хотіли працювати - то сьогодні заявляємо про вихід з лав Радикальної партії Ляшка. (Всього 39 заяв). Кого з "бунтарів" в партію не приймали - просимо просто вважати такими, що не мають відношення до Радикальної партії.
Від імені колективу
Андрій Максюта - керівник Кіровоградського міського виборчого штабу Раликальної партії Ляшка та уповноважена особа від РПЛ у ОВО № 99 (м.Кіровоград) на позачергових виборах до Верховної Ради України у жовтні 2014 року" - пише він.

 
Сподобалася стаття?

Коментарі  

 
0 # Мила 20.08.2015, 00:33
Цікаво, а на що інше можна було розраховувати?! ?
Цитата
 
 
+11 # Boris 15.08.2015, 14:36
Це лист, якихось, кристалево чистих ідеалістів до такої ж чистої в усіх відношеннях людини. Дуже цікавим є те, що ці ідеалісти, мабудь, забули кому вони пишуть листа. Шановні, Ви написали звичайному хаму, бузотеру і на додачу ще людині з непевною сексуальною орієнтацією. Не зрозуміло, Ви - що надіялись від такого сумнівного партійного вождя, добитися справедливості? Цікаві Ви все - таки люди.
Цитата
 
Реклама

Додати коментар

Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях образи щодо інших учасників дискусії, будуть забанені модератором без додаткових попереджень та пояснень. Також дані про таких користувачів можуть бути передані до МВС, якщо від органів внутрішніх справ надійшов відповідний запит.

У коментарі заборонено додавати лінки та рекламні повідомлення

Захисний код
Оновити