Політика

Кіровоградський "радикал" заявляє, що міську парторганізацію продали Березкіну

. 3865

Андрій Максюта, керівник Кіровоградського міського виборчого штабу Радикальної партії Ляшка на попередніх виборах на своїй сторінці у Фейсбуці заявляє, що партію практично продали нардепу Станіславу Березкіну.

 

Нібито через це у соцмережі ві опублікував відкрите звернення до лідера парті - Олега Ляшка.

"Лідеру Радикальної партії Ляшка
Ляшку О.В.
Шановний Олеже Валерійовичу!
Звертаються до Вас люди, які вірно, чесно і добросовісно відпрацювали на команду Радикальної партії Ляшка на позачергових виборах до Верховноі Ради Украіни в жовтні 2014 року і були в подальшому усунуті від процесу партійного будівництва РПЛ на Кіровоградщині через відмову співпрацювати з людьми Станіслава Березкіна (народного депутата Украіни, колишнього депутата-регіонала, почесного президента промисловоі групи "Креатив"). Про те, що Березкін і його команда намагаються встановити контроль над місцевими організаціями РПЛ ми повідомляли, як Вас особисто - під час зустрічі 27 січня 2015 року так і народних депутатів Украіни від фракції РПЛ, яких Ви відрядили до обласного центру 01 лютого 2015 року на зустріч з партійним активом. Тоді ми аргументовано відстоювали свою позицію і було надано беззаперечні факти прив'язаності окремих осіб, серед так званих активістів партії до олігархічного клану Березкіних. Але тоді ваші вірні соратники, які приіздили до Кіровограда запевняли, що ніяких Березкіних в команді Ляшка не має і бути не може і, що жодна його людина не займе керівну посаду в структурі РПЛ регіону.
Сьогодні по факту маємо наступне.
Кіровоградську міську організацію Радикальної партії Ляшка офіційно очолює Кашуба Сергій - однокласник по кіровоградській школі-гімназіі № 9 і близький товариш Максима Березкіна (голови наглядовоі ради ПГ "Креатив", президента футбольного клубу "Зірка", сина вищезгаданого народного депутата С.Березкіна). Сергій Кашуба офіційно працює у дирекціі спортивного клубу на стадіоні ФК "Зірка" і певний час працював особистим помічником Березкіна-молодшого. Про досить тісні відносини Кашуби з Березкіним говорить також той факт, що на Кашубу Сергія Олександровича було зареєстровано одне з підприємств сім'ї Березкіних - ПП "Укрінфор" (код ЄДРПОУ: 20631599). Підприємство, згідно запису в єдиному реєстрі юридичних осіб, спеціалізується на торгівлі жирами, а основним телефоном офісу ПП "Укрінфор" є номер (0522) 35-71-71, що зареєстрований і значиться як номер головного офісу підприємства "Креатив".
Сьогодні у кого з людей в обласному центрі, які більш-менш розбираються у політиці, не запитай про те, хто стоїть за Радикальною партією - всі вам дадуть відповідь: Березкін. Заперечить дану відповідь лише нинішній актив кіровоградських радикалів.
Ми, люди які пройшли з РПЛ певний шлях, не віримо в те, що команду Ляшка можуть приватизувати за гроші політичні банкроти і представники епохи Януковича. Але факти є факти. І факти беззаперечні. А Ви, Олеже Валерійовичу, нажаль нас не почули ні тоді, ні зараз не чуєте.
Десь у глибині душі віримо в Вашу чесність та принциповість і впевнені, що РПЛ ніколи не була і не буде пристанищем для колишніх поплічників режиму Януковича.
Впевнені, що Ви розберетеся у ситуаціі з тим, як так сталося, що керівництво Радикальною партією в Кіровограді та Кіровоградському регіоні знаходиться в руках у місцевого олігархічного клану Березкіна, який входив до "єдиноі команди" Януковича.
Нас, тих хто говорив тоді з Вами у Києві і вів за собою групи вашоі народноі підтримки, працював на команду РПЛ у підготовчий до виборів період, відпрацював вибори і боровся за правду намагаючись встановити справедливість - звинуватили у бунтарстві. Звинуватили ті, хто Вами призначений курувати та координувати діяльність структурних підпозділів партії на Кіровоградщині - від фракційного куратора-нардепа О.Ленського до голови обласноі парторганізаціі М.Бевзенка. Саме вони доносили Вам інформацію, що не відповідає дійсності. І саме їх персональна відповідальність за бажання співпрацювати з командою бізнесмена-нардепа-екс-регіонала і його людьми.
Якщо ще вчора ми хотіли працювати - то сьогодні заявляємо про вихід з лав Радикальної партії Ляшка. (Всього 39 заяв). Кого з "бунтарів" в партію не приймали - просимо просто вважати такими, що не мають відношення до Радикальної партії.
Від імені колективу
Андрій Максюта - керівник Кіровоградського міського виборчого штабу Раликальної партії Ляшка та уповноважена особа від РПЛ у ОВО № 99 (м.Кіровоград) на позачергових виборах до Верховної Ради України у жовтні 2014 року" - пише він.

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама