Політика

У Кіровограді з'явився ще один кандидат на посаду міського голови(ФОТО)

. 8579

У Кіровограді презентували нову громадську ініціативу "Час єднатись". До цієї ініціативи долучились десятеро відомих людей міста, імена яких до початку самої презентації були не називали.

 

"Час єднатись" - запевняють організатори, це ініціативна група людей, які підтримують кандидата на посаду міського голови Андрія Райковича.

Серед тих, хто підтримав кандидатуру Павло Штутман («Гідросила»), Ірина Саєнко (керівник, Торгово-промислова палата), Костянтин Яриніч (народний депутат), Євген Бахмач(підприємець "НВО "Радій"), Станіслав Березкін (народний депутат), Віталій Пікулін (командир третього полку спецпризначення), Антоніна Червінська (народна артистка України), Анатолій Коротков (депутат Кіровоградської обласної ради, директор школи мистецтв), Олександр Саінсус (екс-міський голова).

"Це рішення не тих, хто тут, а тієї квоти кіровоградців, які висловили підтримку. Я думаю, якщо Андрій Павлович піде цим шляхом, то місто розвиватиметься і стане європейським", - розпочав презентацію народний депутат від Кіровоградщини Костянтин Яриніч.

 Самому Андрію Райковичу дали слово наприкінці. Той заявив, що рішення йти на вибори у якості кандидата в мери далось нелегко:"Я надзвичайно довго, аналізуючи, приймав рішення балотуватись на посаду надзвичайно високу, складну і значиму для кіровоградців. Рішення я прийняв з вашою допомогою. Якщо всі небайдужі кіровоградці нададуть мені свою довіру, я готовий працювати сам і з керівниками підприємств, активом міста, і буду робити усе, щоб ваші побажання збулись, спільні мрії були втілені в життя, а місто стало місцем культури, високих технологій та інвестицій".

Нагадаємо, Павло Штутман, Ігрина Саєнко і Станіслав Березкін у свій час вкладати кошти у фонд "Розвиток Кіровоградщини", з якого фактично фінансувалась передвиборча кампанія Партії Регіонів.

Політичноактивним було і підприємство Андрія Райковича - м'ясокомбінат "Ятрань". У жовтні 2013 приміщеня підприємства здавались під політичні акції "Україського вибору" Сергія Тігіпка, а під час Євромайдану саме в магазинах цієї мережі видавали бутербоди "тітушкам".


Фото Світлани Дубини

Поширюйте

Коментуйте


Реклама