Політика

Кіровоградським виборцям приходять смски нібито від одного з кандидатів в мери(ФОТО)

. 3688

У Кіровограді та Знам’янці мешканці скаржаться на смс-повідомлення з агітацією за кандидатів. Зокрема, кіровоградцям надходили смс в якому згадували кандидатів від політичної партії Опозиційний блок: до обласної ради - Сергія Ларіна, на Кіровоградського міського голову Андрія Лейбенка, на Знамянського міського голову – Андрія Тесленка.


3 жовтня в соціальних мережах з’явилися дописи від мешканців Кіровограда та Знам’янки, в яких вони обурюються смс-розсилкою з інформацією про кандидатів в депутати та на міського голову наступного змісту: «Кандидат в мери від команди Ларіна – Андрій Лейбенко», «Кандидат в мери Знам’янки від команди Ларіна – Андрій Тесленко!»

Коментар А. Лейбенка, який він надав ОПОРІ: "Я обурений показаними Вами фото і розцінюю ці смс як організовану провокацію".

ОПОРА зазначає, що ч. 5 ст. 54 Закону України «Про місцеві вибори» передбачає форми передвиборчої агітації і серед них відсутня «смс-розсилка».

Використання конфіденційної інформації про особу(в цьому випадку - телефонного номера), кваліфікується за ч. 2 ст. 182 КК України і тягне за собою покарання у виді арешту на строк від 3 до 6 місяців, або обмеженням волі на строк від 2 до 5 років, або позбавленням волі на той самий строк.

Прес-служба ГМ «ОПОРА»

Поширюйте

Коментуйте


Реклама