Партія Регіонів: На виборах у Компаніївці опозиція порушувала закон

13:54, 04 Лютого, 2013

Кіровоградська обласна організація Партії регіонів заявляє про грубі порушення закону з боку об’єднаної опозиції під час проміжних виборів до обласної ради по одномандатному мажоритарному виборчому округу №17 у Компаніївському районі, 3 лютого.

Про таку оцінку виборів повідомляється на офіційному сайті обласної організації Партії Регіонів.

“- Ми вкотре стали свідками нахабного безчинства, коли представники об’єднаної опозиції «Батьківщина», грубо, нехтуючи законами, втручалися у виборчий процес, бажаючи всіма правдами і неправдами перемоги свого кандидата. Але ні блокування дільниці, ні шалений тиск керівників фермерських господарств, ні підкуп виборців, ні прикривання журналістськими посвідченнями не змогли забезпечити опозиціонеру перемогу. Виборці проголосували за кандидата від Партії регіонів Олександра Чернявського, — заявляє перший заступник голови обласної організації Партії регіонів Валерій Манухін.

Згідно з повідомленнями, сільський голова Першотравенки напередодні дня голосування забрала виборчі бюлетені і закрила їх у власному кабінеті, замість того, щоб вони зберігалися, як того вимагає закон, у визначеному приміщенні на дільниці.

Депутат Кіровоградської обласної ради фракції «Батьківщина» Олександр Чорноіваненко навмисно заблокував вхід та вихід з виборчої дільниці №09001 у Компаніївці, чим не тільки завадив роботі виборчкому, а й позбавив можливості громадян здійснити своє виборче право.

Агітація у день голосування за кандидата від об’єднаної опозиції «Батьківщина» Олександра Шевчука велася на значній кількості дільниць.” – повідомляється на сайті партії.

Останні новини по темі
Олександр Шевчук дасть прес-конференцію щодо виборів у Компаніївці
Кіровоградський пенсійний фонд запустив гарячу лінію
Читайте також

«Кіровоградобленерго» опублікувало графіки відключень за чергами, які запроваджують на Кіровоградщині у вівторок, 16 липня....

20:13, 15 Липня, 2024

Цьогоріч вперше в Україні День Державності відзначають у нову дату — 15 липня. У Кропивницькому в цей день вшанували тих, хто боровся за Україну і провели міжконфесійну молитву....

18:02, 15 Липня, 2024

Сьогодні, 15 липня, дві громади Кіровоградщини повідомили про загибель на фронті земляків-захисників....

17:36, 15 Липня, 2024