У Компаніївці збирали гроші на квиток додому голові РДА(ФОТО)

22:54, 12 Лютого, 2013

Сьогодні, 12 лютого, під стінами Компаніївської райради(Кіровоградська обл.) в якій розташована РВК(Районна виборча комісія), відбувався мітинг місцевої громади та представників політичних партій ВО «Батьківщина», ВО «Свобода», «УДАР».

 Мітингуючі вимагали дотримуватися головою та членами комісії закону та не затягувати з підведенням підсумків виборів.

На східцях адміністрації, учасники мітингу поставили валізу, з написом «Валіза для Луценка» і блюдце, в яке збирали гроші очільнику РДА Вікторові Луценку на квиток додому.

Ще до початку мітингу відзначилися кіровоградські та компаніївські ДАІшники, які не пропускали транспорт з учасниками мітингу до Компаніївки.

Пізніше довірену особу кандидата в депутати, спостерігача однієї з дільниць та журналістів «5-го каналу» і «Гречки» не пускали на територію виборчої комісії, мотивуючи це тим, що в РДА обідня перерва.

У приміщенні РВК теж було гаряче:  комісія розглядала скаргу, що надійшла від Анатолія Павленка, уповноваженої особи кандидата в депутати Чернявського  в частині того, що на його думку порушено порядок складання уточненого протоколу. Серед іншого, пан Павленко вимагав визнати вибори по дільниці №09001 (Компаніївка) не дійсними.

Заслухавши всі аргументи за і проти, комісія більшістю голосів постановила відмовити у задоволенні скарги Анатолія Павленка.

valizz2

valizz3

valizz4

valizz5

valizz6

valizz7

valizz9

valizzz

Валерій Лебідь

Останні новини по темі
Конфлікт у Компаніївці(ВІДЕО)
Кіровоградський Центр надання адміністративних послуг збирається переїхати і розширити свою діяльність
Читайте також

Полеглому захиснику з Кіровоградщини Євгенію Гончаренку просять надати звання Героя посмертно – відповідну петицію опублікували на офіційному сайті Президента України....

14:16, 13 Липня, 2024

Переможцем конкурсу на посаду очільника Кіровоградської обласної дитячої лікарні став її чинний керівник Василь Хорощак. ...

13:03, 13 Липня, 2024

Учора, 12 липня, у Кропивницькому на перехресті вулиць Вокзальної та Івана Олінського сталася потрійна ДТП, в результаті якої одна з автівок перекинулася. ...

09:21, 13 Липня, 2024