Кіровоград: Сергій Ларін та Олександр Шаталов залишаться депутатами облради?(ФОТО)

15:05, 17 Лютого, 2013

Нещодавно політикум Кіровоградщини сколихнуло одразу кілька сенсаційних звісток. Спочатку, здавалося б вічний, голова Кіровоградської ОДА Сергій Ларін склав свої повноваження, а за тиждень його «права рука», перший заступник голови Кіровоградської обласної ради Олександр Шаталов попрямував за шефом. Слідом за ними відправилася до на роботу до Києва і депутат облради, екс-начальник управління внутрішньої політики Валентина Вишневська.

 Всіх трьох «регіоналів» не було помічено на останній сесії Кіровоградської обласної ради. Окрім того, надійшла заява від Олександра Шаталова про складання повноважень першого заступника голови Кіровоградської облради, за яку депутати проголосували майже одноголосно. Чи не надійдуть незабаром ще заяви про дострокове припинення повноважень депутатів облради Ларіна, Шаталова, та Вишневської, ми вирішили дізнатися у їхніх колег:

Валерій Кальченко, депутат Верховної ради України не вірив у щирість намірів донецьких керівників Кіровоградщини від самого початку:

«Я не вірю що людина може ходити на роботу і бути корисною області. Я взагалі не вірив ніколи в їхню щирість, що вони кіровоградці, що вони ніколи не кинуть і так далі. Життя показує, що як тільки щось тепліше з’явилося,  то відразу й переїхали. А ви знаєте, що сім’я Ларіна ніколи не переїздила до Кіровограда, вони завжди жили в Києві.

Я думаю, якщо у них є совість, то вони повинні самі скласти ці повноваження. Я, наприклад, у 1996 році був депутатом обласної ради і став міністром з надзвичайних ситуацій. Звісно, що часу не було, тож я  склав повноваження для того, щоб могли зайти інші депутати, які будуть працювати. Це лежить в площині моральності цих людей. Подивимось, як вони будуть працювати і який від них буде толк. Якщо ж ми побачимо що вони не ходять, я не виключаю, що фракція «Батьківщини» в облраді ініціюватиме їх відкликання».

Валерій Манухін, заступник голови фракції «Партії регіонів» у Кіровоградській обласній раді заявляє, що питання про дострокове припинення повноважень Сергія Ларіна та Олександра Шаталова не стоїть і не стоятиме на порядку денному:

watlar2«Этот вопрос мы рассматривали на заседании совета областной организации «Партии Регионов». И Сергеем Николаевичем и Александром Сергеевичем совершенно конкретно было сказано для всех, чтоб все понимали, прежде всего наши однопартийцы, что в связи с изменением места роботы Александр Сергеевич должен сложить полномочия первого заместителя председателя областного совета, но депутатом он остаётся и  это предусмотрено законом о выборах и местном самоуправлении. И они пообещали, что при возможности в обязательном порядке будут принимать участие и  присутствовать на пленарных заседаниях совета. Тем более, Александр Сергеевич как рядовой депутат будет входить в состав одной из постоянных комиссий обласного совета, поэтому вопрос о досрочном прекращении полномочий не стоял и  в ближайшее время,  я полагаю, стоять не будет.

Сергей Николаевич имеет договоренность с администрацией президента, что он будет отпрашиваться и будет приезжать на сессии областного совета. На сегодняшней сессии его нет, потому что он сейчас в командировке по другим делам».

Іwatlar7рина Малик, голова фракції «Фронту Змін»  у Кіровоградській обласній раді передусім занепокоєна роботою екс-керманичей області  у постійних комітетах обласної ради:

«Хоча і на громадських засадах, але це наша робота і  депутати повинні бути присутніми на сесіях. Та основна робота проходить в комісіях. І на сьогодні маємо такий казус, що наприклад,  комісія з  гласності взагалі не працює, тому що окрім депутата Ларіна, її членами є депутат Вишневська. І Вікторі Погрібний, який  хворіє. Відповідно,  комісія не збирається.

Тож я вважаю, що депутати в  будь-якому випадку мають працювати або скласти свої повноваження і замість них зайдуть інші».

Голова Кіровоградської обласної адміністрації Андрій Ніколаєнко переконаний, що його колеги й однопартійці й надалі лишатимуться депутатами облради:

«Вони зможуть відвідувати засідання Кіровоградської облради і надалі лишатимуться депутатами»,  – підкреслив Андрій Ніколаєнко.

Отже, лишається дочекатися наступних засідань сесій Кіровоградської облради.

watlar5

Валерій Лебідь
Фото: Олег Шрамко, Валерій Лебідь

Останні новини по темі
У кіровоградській бібліотеці оселилися купідони(ФОТО)
valchijj1
klaptkov10
Виставка печворку у Кіровограді(ФОТО)
Читайте також

Сьогодні, 22 липня, дві громади Кіровоградщини повідомили про загибель на фронті земляків-захисників....

17:19, 22 Липня, 2024

У  Кропивницькому протягом восьми днів, з  24 липня до 31 липня, частково обмежать рух транспорту по вулиці Київській....

16:56, 22 Липня, 2024

У Мінрегіоні, у рамках впровадження нової схеми теплопостачання, підтримали будівництво комбінованої ТЕЦ у Кропивницькому....

16:53, 22 Липня, 2024