Олександр Шаталов розповів про свої плани щодо Кіровограда

08:30, 19 Лютого, 2013

До редакції сайту  “Гречка” надійшов лист Олександра Шаталова з позицією щодо матеріалу «Сергій Ларін та Олександр Шаталов залишаться депутатами облради?»  й інформацією щодо його подальшого депутатства на Кіровоградщині. Подаємо лист у повному обсязі:

Сергій Ларін і Олександр Шаталов залишаються депутатами Кіровоградської обласної ради. Складати мандати вони наміру не мають. Свою депутатську діяльність провадитимуть і надалі.

До обов’язків депутата, у тому числі, входить робота з виборцями. Власне, на цьому була зосереджена і в подальшому зосереджуватиметься депутатська діяльність Сергія Ларіна й Олександра Шаталова.

– Продовжую працювати з виборцями через громадську приймальню. Роблю все від мене залежне, аби предметно вирішити питання та проблеми, з якими звертаються люди, – зауважує депутат обласної ради Олександр Шаталов. – Що стосується інших напрямків роботи, то я й надалі вестиму та підтримуватиму окремі проекти, які започаткувала наша команда. Зокрема, «Стоп радон», «Література рідного краю», «Єлисаветград – креативне місто», встановлення ігрових та спортивних майданчиків… По кожному з них зараз ведеться активна робота. Не залишаємо поза увагою й питання роботи ліфтового господарства та вуличного освітлення. Зараз піднімаємо ці проблеми на рівні центральних органів влади.

Разом із тим, мені б хотілося звернути увагу Валерія Кальченка на те, що саме представники його політичної сили в обласній раді системно не відвідують пленарні засідання. Однак питання про моральність цих депутатів на загал не виноситься.
Наприклад, керівник фракції «Батьківщина» Віктор Окаєвич з листопада 2011 по жовтень 2012 року взяв участь всього у чотирьох із семи пленарних засіданнях.

Зрештою, говорити про совість Валерію Кальченку в принципі мало б бути некоректно. Особливо, з огляду на те, що саме він зрадив Кіровоград і його жителів у 2006 році.

Крім того, депутатові Ірині Малик напевно мало б бути відомо, що Сергій Ларін не входить до комісії з питань гласності – він є членом постійної комісії обласної ради з питань охорони здоров’я, материнства і дитинства. Тому питання, чому не працює цей орган, варто адресувати колегам по опозиції – фракції «Батьківщина». Адже половина членів цієї комісії мають саме цю партійну приналежність.

Останні новини по темі
Кіровоград: «Дануца повинен вибачитися!»
ptaww1
У Кіровограді закликали весну(ФОТО)
Читайте також

Військовозобов’язані зможуть оновити свої дані у ЦНАПі «Прозорий офіс» і цієї суботи, 13 липня, з 8:00 до 16:00....

13:50, 12 Липня, 2024

На Кіровоградщині від початку 2024 року низка медзакладів отримали від МОЗ компʼютерні томографи, рентгенівські системи та ангіограф....

13:01, 12 Липня, 2024

Під час постійних відключень електрики може виникати проблема із безготівковим розрахунком. Розповідаємо, які альтернативи для прийняття безготівкових платежів діють, коли звичн...

12:41, 12 Липня, 2024