Віктор Окаєвич: «Перехід Ларіна та Шаталова до Адміністрації Президента – зрада кіровоградців?»

08:30, 18 Березня, 2013

До редакції «Гречки» надійшов ще один лист від депутата Кіровоградської обласної ради . Цього разу автор звернення Віктор Окаєвич, очільник фракції «Батьківщина» в облраді. Друкуємо цей матеріал у повному обсязі:

 

«На сайті «Гречка» я ознайомився з матеріалом, наданим депутатом обласної ради Олександром ШаталовимОлександр Шаталов розповів про свої плани щодо Кіровограда “Олександр Шаталов розповів про свої плани щодо Кіровограда”, в якому той стверджує, що він та його шеф Ларін лишаються депутатами облради. Це їх право, нехай залишаються. Проте, в мене виникають сумніви, чи зможуть вони брати активну участь в роботі обласної ради. Адже тепер їм треба буде брати участь в роботі відповідних постійних комісій та пленарних засіданнях обласної ради.

В своєму матеріалі Олександр Шаталов піклується про те, що представники політичної партії «Батьківщина» в обласній раді, дослівно: «Системно не відвідують пленарні засідання, керівник фракції Віктор Окаєвич з листопада 2011 по жовтень 2012 року взяв участь в чотирьох із семи пленарних засідань».

Хочу повідомити, що в цей час я часто хворів, під час проведення пропущених сесій, лікувався або на стаціонарі, або в домашніх умовах. В решті пленарних засідань та засідань постійної комісії з питань регламенту беру участь, вивчаю усі сесійні матеріали і в міру своєї компетенції вношу пропозиції щодо змін та доповнень до проектів рішень, які в більшості приймаються.

Автор стурбований  тим, що питання про моральність депутатів від «Батьківщини», які не беруть участь у пленарних засіданнях ради не вносяться на загал.

Мене дивує, як це автор, не помітив в аналізі, підготовленому апаратом обласної ради щодо участі в роботі сесій і постійних комісій усіх депутатів, що за цей відрізок часу на 3 пленарних засіданнях з 7 були відсутні 8 депутатів фракції Партії регіонів, 5 депутатів цієї фракції пропустили по 4 засідання, а 2  не були на жодному.

В роботі трьох останніх сесій, які відбулися 23 листопада і 21 грудня 2012 року та 15 лютого 2013 року Сергій Ларін взяв участь в роботі лише в одній, а Олександр Шаталов – не був на жодній.

То як розуміти Шаталова щодо моральності депутатів фракції Партії регіонів?

Дивує й інше. Автор матеріалу звинувачує голову обласної партійної організації «Батьківщина» Валерія Кальченка в тім, що він в 2006 році зрадив мешканців м.Кіровограда. Виникає логічне запитання: а перехід на роботу в апарат Адміністрації Президента України Сергія Ларіна і Олександра Шаталова це не зрада виборців Кіровоградщини?

Вони, як свідчать останні три сесії, лише від випадку до випадку будуть навідуватися на Кіровоградщину і брати участь у роботі обласної ради. Опоненти можуть мені заперечити, що Сергій Ларін і Олександр Шаталов надаватимуть допомогу у вирішенні окремих питань в Києві. Погоджуюсь, можливо будуть. Але і Валерій Кальченко, як народний депутат допомагає вирішувати практичні питання через центральні органи влади. До речі, Валерій Михайлович, лише один з народних депутатів Кіровоградщини, який бере участь в роботі майже усіх пленарних засіданнях обласної ради.

Віктор Окаєвич,
Керівник фракції «Батьківщина» в Кіровоградській обласній раді»              

Останні новини по темі
Кіровоградщина: мільйон на висвітлення покращень!
Кіровоградщина: невдала втеча з колонії(ВІДЕО)
Читайте також

Полеглому захиснику з Кіровоградщини Євгенію Гончаренку просять надати звання Героя посмертно – відповідну петицію опублікували на офіційному сайті Президента України....

14:16, 13 Липня, 2024

Переможцем конкурсу на посаду очільника Кіровоградської обласної дитячої лікарні став її чинний керівник Василь Хорощак. ...

13:03, 13 Липня, 2024

Учора, 12 липня, у Кропивницькому на перехресті вулиць Вокзальної та Івана Олінського сталася потрійна ДТП, в результаті якої одна з автівок перекинулася. ...

09:21, 13 Липня, 2024