Екс-очільник Кіровоградської ОДА заявив, що за Афганську війну треба вибачитись

14:00, 06 Березня, 2018

Екс-очільника Кіровоградської ОДА Олександра Петіка звільнили з посади заступника голови Закарпатської ОДА за те, що у лютому він заявив, що “за Афганську окупаційну війну нам усім слід вибачитись, а зовсім не прославляти її як «подвиг»”.

Офіційно Петіка звільнять 12 березня, коли він вийде з відпустки.

Заступник губернатора Закарпатської області Геннадій Москаль заявив, що його звільнили після звернення товариства ветеранів війни в Афганістані “Ніхто крім нас” (НКН). Петік впевнений, що НКН є креатурою проросійських сил, які переслідують сепаратистські сили в регіоні. Про це він написав на своїй сторінці в Фейсбуці.

Звільнення з посади заступника від голови Закарпатської ОДА Геннадія Москаля вимагали представники “афганців”.

– Ні розслідування, суду, застосування статті 277 Цивільного Кодексу “Спростування недостовірної інформації” не було. Останнє по моїй долі “трійка” офіцерів КДБ приймала рішення в 1985 році – коли мене виключили з університету і з комсомолу “за незрілі політичні висловлювання і погляди”. Що таке “НКН”? Це організація нібито об’єднує ветеранів війни в Афганістані, але при цьому не приховує своєї співпраці з російськими військовими. Керівництву “НКН” прокуратурою України пред’явлено офіційне підозра в скоєнні тяжкого злочину – допомоги бійцям “Беркута” в приховуванні зброї, з якого 19-20 лютого 2014 розстрілювали майданівців, – написав Петік у Фейсбуці.

Також Петік заявив, що у соціальних мережах видно що деякі прихильники “НКН” активно підтримують Володимира Путіна, прославляють імперіалістичну політику СРСР, публікують зображення “георгіївських” стрічок і підтримують “дружбу” з представниками сепаратистського руху в Закарпатті.

До червня 2014 року Петік був очільником Кіровоградської області.

 

Останні новини по темі
В Олександрії можуть відкрити новий автобусний маршрут
2018 03 05 g
Кропивницькі гімнастки тріумфували на міжнародному турнірі у Львові (ФОТО)
Читайте також

Новомиргородська громада, що на Кіровоградщині, повідомила про смерть земляка, захисника Володимира Захарчука....

17:14, 20 Лютого, 2024

На Кіровоградщині оголосили вирок місцевому мешканцю, якого визнали винним у підробці медичної довідки і спробі ухилитися від мобілізації....

16:27, 20 Лютого, 2024

Сервісні центри МВС Вінницької, Черкаської та Кіровоградської областей об’єднали в один структурний підрозділ. Відсьогодні, 20 лютого, їх реорганізують в рамках оптимізаці...

15:06, 20 Лютого, 2024