Політика

У Кропивницькому екс-губернатора Ларіна облили зеленкою (ФОТО)

 Автор: Анастасія Дзюбак. 11672

 

У Кропивницькому відбулась зустріч місцевих жителів з екс-головою Кіровоградської ОДА, екс-лідером обласної організації «Партії регіонів», а нині нардепом від "Опозиційного блоку" Сергієм Ларіним.

 

На неї завітали як прихильники колишнього регіонала, так і його противники. Між учасниками заходу виникло кілька інцидентів: штовханина, словесна перепалка.

В актовій залі ЗОШ №13 зібрались переважно пенсіонери, жителі найближчих багатоповерхівок. Як пояснили самі учасники зустрічі, прийшли задати депутату запитання стосовно комунальної сфери. З іншим настроєм прийшли члени ГО ветеранів АТО «Бойове братство» та активісти ГО «ДІЯ» Дмитра Яроша. Останні тримали в руках транспарант з написом «ЛАРІН+ФСБ».

Засвітились на заході і діючі місцеві та обласні депутати від Опозиційного блоку: Вадим Волканов, Анна Ніжнікова, Анатолій Ларін, Максим Линченко. Олександр Рихлицький.

На самому початку зустрічі невідомі спробували облити політика зеленкою, однак постраждали лише кисті рук та сорочка, «основний удар» на взяла пенсіонерка, учасниця зустрічі. Під час виступу Ларін звинуватив в інциденті своїх опонентів, в свою чергу представник «Бойового братства» Олег Кокуленко, вважає це провокацією з боку самих організаторів зустрічі.

Пенсіонерка, яка найбільше постраждала під час інциденту з зеленкою, не змогла детально описати чоловіка, який нібито облив її.

Сам захід охороняли посилені наряди поліції. Інколи між активістами та поліцейськими виникала штовханина.

Загалом під час зустрічі лунали запитання стосовно комунальних та економічних проблем, війни на сході країні та інші. Деталі дивіться на «Гречці» згодом.

 

Поширюйте

Коментуйте