У Кропивницькому написали заяви в поліцію на білборди Ляшка і Тимошенко (ФОТО)

14:30, 30 Січня, 2019

28 січня та 29 січня спостерігачі Громадянської мережі ОПОРА звернулися із заявами до поліції через білборди та сітілайти без вихідних даних на користь кандидатів у Президенти Олега Ляшка та Юлії Тимошенко. 

Також зафіксували розповсюдження буклетів без вихідних даних на користь кандидата у Президенти Дмитра Добродомова.

o4

У Кропивницькому на носіях зовнішньої реклами розміщені агітаційні матеріали із зображенням уже зареєстрованих кандидатів у Президенти Олега Ляшка та Юлії Тимошенко. На одних білбордах та сітілайтах Юлія Тимошенко вітає з новим роком, на інших розташовано надпис: «Вірю в Україну! Юлія Тимошенко 2019». В обох випадках вихідні дані відсутні.

Портрет Олега Ляшка розміщено на зовнішніх носіях реклами під гаслом «Народний президент України», «2019 рік народної перемоги».

o2

Також 28 січня біля міськради та готелю «Київ» було розташовано намети кандидата у Президенти Дмитра Добродомова. Люди в наметі роздавали буклети без вихідних даних та газети про політика. У партійному виданні зазначено тираж, засновник та видавець, головний редактор, але відсутня інформація про замовника.

o3

Спостерігачі ОПОРИ звернулися до Кропивницького міського відділення поліції із 7 заявами щодо порушення правил ведення передвиборної агітації кандидатами на пост Президента України.

Відповідно до Закону України «Про вибори Президента України» передвиборча агітація кандидатом розпочинається з наступного дня після його реєстрації ЦВК і регулюється цим Законом. А саме у ч. 3 ст. 59 Закону йдеться про те, що друковані матеріали передвиборної агітації повинні містити вихідні відомості про установу, що здійснила друк, або вказівку щодо використаного обладнання, їх тираж, інформацію про відповідальних за випуск та замовника. А також ч. 16 ст. 64 вищезгаданого закону містить заборону виготовлення та розповсюдження передвиборчих агітаційних матеріалів, що не містять цих даних.

Центральна виборча комісія офіційно зареєструвала Юлію Тимошенко кандидатом на пост Президента України постановою №106 від 25 січня 2019 року, Олега Ляшка – постановою № 99 від 25 січня 2019 року, а Дмитра Добродомова – постановою № 108 від 25 січня 2019 року

Нагадаємо, представники ОПОРИ міста Кропивницький написали заяви у поліцію щодо розміщення білбордів без вихідних даних із зображенням кандидатів у Президенти Євгена Мураєва, Анатолія Гриценка, Валентина Наливайченка, Андрія Садового, Сергія Капліна. А також 22 січня у Кропивницькому склали заяву до поліції на ймовірне порушення Закону України «Про вибори Президента України» щодо розміщення білборда без вихідних даних кандидата Олександра Шевченка. На попередні заяви складено протоколи.

 

Останні новини по темі
У яких медзакладах Кропивницького є вакцини від поліомієліту
vax repl 1152x759
школ1
Для шкіл Кіровоградщині придбають дидактичні матеріали та нове обладнання
Читайте також

У Новомиргородській громаді, що на Кіровоградщині, отримали підтвердження загибелі під час боїв на Донеччині захисника Юрія Іваніцького....

17:37, 16 Квітня, 2024

У Кропивницькому за три дні невідомі підпалили п’ять контейнерів для сміття. Проти порушників відкрили кримінальне провадження....

17:18, 16 Квітня, 2024

Російська пропагандистська «машина» запустила нову інформаційно-психологічну операцію (ІПсО), ціль якої – розколоти українське суспільство на «ухилянтів» та «оборонців», зірвати...

15:24, 16 Квітня, 2024