Кіровоградська «Батьківщина» пам’ятає свого лідера (ЗАЯВА)

«5 серпня минає два роки з моменту арешту Юлії Тимошенко. А саме напередодні, 31 липня, вступило в законну силу Рішення Європейського суду з прав людини (ЄСПЛ), що вона була арештована незаконно та утримувалася під вартою з політичних мотивів», – йдеться у заяві Кіровоградської обласної організації ВО «Батьківщина».
«Якщо арешт підсудної визнано незаконним, то всі інші судові дії (аж до проголошення вироку), як наслідок, також незаконні.
Рішення ЄСПЛ – насамперед, вирок нашій українській владі. Тож, якщо впродовж двох років уся прогресивна спільнота, політики світового рівня, які спостерігали за судилищем над Лідером української опозиції, намагалися довести нашій владі, мовою дипломатії, що переслідування за політичними мотивами незаконне, то наразі їхня тональність різко зміниться. Адже в демократичних країнах свято виконуються рішення судів, де перед законом усі рівні – президент, прем’єр, простий громадянин. І ось тепер, посилаючись на Рішення ЄСПЛ, політики чітко визнають, що українська влада – це диктатура, режим, оскільки є політичні в’язні.
Вже більше року Юлія Володимирівна перебуває в залізничній лікарні міста Харкова. Будь яка людина може безпомилково визначити вікна її палати: 9-й поверх, затоновані, за гратами. Вони не пропускають сонячне проміння і не відкриваються, щоб Юля не могла бачити внизу, перед ворітьми лікарні, людей, які щоденно приходять та приїжджають сюди до неї. Але вона знає, що вони там.
Чи могла Юлія Володимирівна передбачити усі гоніння, що їй влаштує влада, і якось захистити себе? Авжеж, могла. Після президентських виборів вона напевне могла б виїхати з України. Але вона знала, що тоді влада скаже нам, українцям: «Кинула вас ваша Юля!»
Тому Юлія Тимошенко свідомо залишилася – щоб боротися, щоб виконати свою місію для розувіреного та розчарованого народу…
Не пристане увесь бруд, який виливала та виливає влада на справжнього нашого лідера – Юлію Тимошенко. І ми називаємо її нашою Берегинею»!
Від імені усіх партійців Кіровоградщини – голова Кіровоградської обласної організації політичної партії ВО «Батьківщина» – Олександр Чорноіваненко та бюро Кіровоградської обласної організації політичної партії ВО «Батьківщина».




