Андрій Ніколаєнко в Кропивницькому розповів про три виклики для майбутнього Президента

16:46, 21 Березня, 2019
РЕКЛАМА

У Кропивницькому голова партії “Основа”, екс-голова Кіровоградської облдержадміністрації Андрій Ніколаєнко за 11 днів до виборів розповів про найбільші виклики для країни, а також про підтримку Юлії Тимошенко як кандидата в Президенти.

20 березня Андрій Ніколаєнко зустрівся з кропивничанами в актовій залі педагогічного вишу. Загалом містяни цікавилися про закінчення війни, розвиток молодіжної політики, виборність суддів, освіту, реформу медицини.

Найбільші виклики для країни: від війни до міграції

Сьогодні є три найбільші виклики для країни. Перший виклик – це війна. Питання – що робити, аби закінчити війну? – каже Андрій Ніколаєнко. – Другий виклик – що робити з абсолютним колапсом в економіці? Третій виклик, який стоїть перед державою і нами всіма – як зупинити масову міграцію з України. Тому що спочатку вона розпочинається, як трудова міграція, а потім перетворюється на повноцінну еміграцію. Людина, яка претендує стати Президентом має не просто розповідати про мову, армію, віру, чи просто посміхатися і жартувати, а має чітко розповісти, що буде робити з цих трьох питань.

Приміром, щоб працювала економіка, за словами Ніколаєнка, українці мають працювати на українських підприємствах, щоб наповнювати бюджет, з якого і сплачуватимуться “нормальні, адекватні пенсії”.

Я сьогодні приїхав з Побузького, в Голованівську був. Потрібно, щоб люди там працювали, а не збирали полуницю, суницю в Польщі. А для цього треба, щоб люди, а також молодь хотіли тут залишатися.

Натомість прожитковий мінімум має бути на рівні 4800 грн (нині він 1853 грн, – ред.).

Це, щоб просто прожити, – відзначив Андрій Ніколаєнко.

REPR7187

Для реалізації мирного плану повернення Донбасу і Криму команда “Основи” пропонує змінити формат перемовин, ввести миротворців з інших держав з подальшим перехідним періодом під керівництвом міжнародної адміністрації.

Для цього треба не три рази на рік в Мінську збиратися, як це нині відбувається, – каже Андрій Ніколаєнко. – А сісти в одну кімнату міністрам, а ліпше президентам України, Росії, Німеччини, Франції, США, де вони мають бути, поки не вийдуть зі спільним рішенням.

Натомість Австрію “Основа” пропонує, як новий майданчик для перемовин у вирішенні питань Криму і Донбасу.

 REPR7157

Підтримка Тимошенко – підтримка професійної компетентності

16 березня лідер партії “Основа” Сергій Тарута заявив про підтримку кандидата в Президенти – Юлію Тимошенко. За словами, Андрія Ніколаєнка, шанси перемогти на чергових президентських виборах мають три кандидати: Володимир Зеленський, Петро Порошенко, Юлія Тимошенко. Однак саме останній кандидат, на думку партії “Основа”, відповідає критеріям компетентності й професійності.

Чесність – важливо, патріотизм – важливо, але надзвичайно важливо професійність, – каже Андрій Ніколаєнко. – Ми все-таки за компетентність і професійність. Вважаємо, що в другому турі українці мають обирати не між владою і опозицією, а між двох альтернативних кандидатів.

За словами Андрія Ніколаєнка, є дві причини, чому “Основа” підтримала Тимошенко.

У нас є мирний план. Ми знаємо, як закінчити війну. Також ми домовилися, що треба об’єднуватися навколо змін в економіці.

 REPR7243

Судді і прокурори мають бути виборними

На думку Андрія Ніколаєнка, люди ліпше знають кого обирати на місцях, зокрема, суддів і прокурорів.

На першу ланку судді однозначно мають обиратися. Люди краще знають на місці: в районі, селі, кого обирати, – каже Андрій Ніколаєнко і додає. – Ми пропонуємо, щоб і прокурори були виборними.

Також, за словами Ніколаєнка, корупція серед суддів, прокурорів, правоохоронців має каратися в десять разів суворіше, ніж будь-кого іншого.

Тому що вони – це остання лінія захисту будь-якого українця.

Також Ніколаєнко звернувся до присутніх, щоб до вибору майбутнього Президента країни українці підходили виважено й обирали за зробленими справами, а не сказаними словами.

Ми маємо шанс змінити владу в демократичний спосіб, – відзначає Андрій Ніколаєнко. – Я не хочу бути поганим пророком, але я точно знаю, що відбудеться, якщо ми цим шансом не скористаємося. Якщо знову під будь-яким соусом залишаться при владі ті, хто сьогодні її обіймає. На превеликий жаль, я не вірю в те, що українці це стерплять. І ми можемо опинитися в ситуації, коли знову українці повстануть проти несправедливості. Це дуже небезпечно. Я завжди був противником силової зміни влади. І я не впевнений, що держава Україна витримає третій Майдан.

Закликаю вас прийняти рішення розумом, а не серцем, – завершив свій виступ Андрій Ніколаєнко.

Останні новини по темі
У Кропивницькому вийшов в прокат український фільм “Давай Танцюй”
Lets dance 1
sk4
У Кропивницькому відбулася акція на підтримку дітей із синдромом Дауна (ФОТО)
Читайте також

У Кропивницькому в Інноваційній гімназії планують провести ремонт укриття. Через батьків попередили про те, що школярів переведуть на цей період на дистанційне навчання. Батьки ...

16:55, 4 Березня, 2024

Легендарні 3-й полк спецпризначення імені князя Святослава Хороброго та 8-й полк СпП імені князя Ізяслава Мстиславича оголосили про набір....

15:30, 4 Березня, 2024

У Кропивницькому сьогодні, 4 березня, на перехресті Євгена Тельнова і Віктора Френчка сталася ДТП. В результаті автопригоди постраждала пасажирка. ...

15:10, 4 Березня, 2024