Бойко: Якщо проігнорувати вибори, про краще майбутнє можна забути

15:45, 27 Березня, 2019
РЕКЛАМА

Майбутнє країни починається з малого – з приходу на виборчі дільниці. Про це народний депутат, засновник ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Юрій Бойко заявив в коментарі журналістам.

«Можна критикувати нинішню владу у себе на кухні або в соцмережах. Можна роками страждати, бути абсолютно безправним, бідним і голодним в своїй країні. І не робити ні найменшого кроку для того, щоб змінити існуючий стан. Тоді як для того, щоб це почати, нам потрібно зовсім небагато сил. Рівно стільки, щоб прийти на виборчі дільниці, взяти ручку і проголосувати », – сказав Юрій Бойко.

Опозиційний політик підкреслив, що кожен неврахований голос, кожне ігнорування виборів режим зверне на свою користь, і тоді про майбутнє можна забути.

«А якщо хочемо, щоб ми і наші діти ясно бачили майбутнє, щоб ми спокійно і благополучно жили в сьогоденні, щоб у нас була робота, гідні зарплати і пенсії, щоб всі наші соціальні гарантії, права та свободи, закріплені в Конституції, були при нас, якщо ми розуміємо, що нову ескалацію конфлікту допустити не можна, то ми повинні використовувати свою головну можливість для змін – наш голос на виборах», – акцентував Юрій Бойко.

Останні новини по темі
У Кропивницькому відібрали кращі команди області для участі в юнацькому чемпіонаті України з баскетболу 3х3 (ФОТО)
2019 03 26 b
dd9b4b0a80eff28fc65a7f105431f022 L
У Знам`янському районі отруїлись троє вихованців дитсадка
Читайте також

У п’ятницю, 14 червня, у Кіровоградському райсуді продовжили підготовче засідання по обвинуваченню контррозвідника Романа Червінського у перевищенні повноважень у справі, ...

18:58, 14 Червня, 2024

Журналісти українського видання “Texty.org” заявили про тиск і погрози від американських посадовців та політики. Така ситуація стала наслідком оприлюдненого у виданні матеріалу ...

16:50, 14 Червня, 2024

Новгородківська громада, що на Кіровоградщині, повідомила про загибель на фронті захисника Василя Ільківа....

16:44, 14 Червня, 2024