Краєзнавчі читання як спогад про Леоніда Куценка

17:19, 10 Лютого, 2012

15 лютого о 10.00 в Кіровоградському міському літературно-меморіальному музеї І.Карпенка -Карого відбудуться V обласні краєзнавчі Куценківські читання, присвячені 130-річчю українському театру корифеїв.

Куценківські читання – спільний проект обласної організації Національної спілки краєзнавців, музею І.К.Карпенка-Карого та обласного інституту післядипломної педагогічної освіти імені В. Сухомлинського.

Читання були започатковані у 2008 році на честь знаного в Україні літературознавця, доктора філологічних наук, професора КДПУ, краєзнавця Леоніда Куценка. Їх мета –  залучити до вивчення, дослідження та збереження історико-культурної спадщини нашого краю науковців, вчителів, співробітників музеїв, бібліотек, учнівську та студентську молодь, звернути увагу громадськості на проблеми вітчизняного краєзнавства.

Цього року будуть заслухані виступи митців і вчених Кіровоградщини щодо питання минулого і сучасності театру Корифеїв, розвідки присвячені художникам і музикантам, чия творчість була пов’язана з нашим краєм і, звичайно, спогади про Леоніда Куценка.

Останні новини по темі
Правила
Кіровоград. Молодіжний журнал “Гречка” www.gre4ka.com.ua Новий розіграш призів від "Гречки"(Знову "роздаємо слоників")
Новий розіграш призів від “Гречки”(Знову “роздаємо слоників”)
Читайте також

Новомиргородська громада, що на Кіровоградщині, повідомила про смерть земляка, захисника Володимира Захарчука....

17:14, 20 Лютого, 2024

На Кіровоградщині оголосили вирок місцевому мешканцю, якого визнали винним у підробці медичної довідки і спробі ухилитися від мобілізації....

16:27, 20 Лютого, 2024

Сервісні центри МВС Вінницької, Черкаської та Кіровоградської областей об’єднали в один структурний підрозділ. Відсьогодні, 20 лютого, їх реорганізують в рамках оптимізаці...

15:06, 20 Лютого, 2024