В Кіровограді зірвали презентацію книги про Донбас(ФОТО)

11:38, 11 Квітня, 2012

9 Квітня 2012 року активісти ВО «Свобода» разом з небайдужими кіровоградцями, зірвали презентацію книги Володимира Корнілова «Донецько-Криворізька республіка: розстріляна мрія». Презентація, мала відбутися у приміщенні Обласної бібліотеки ім. Чижевського, у рамках проекту «Єлисаветградський книговир».

Книга, яку хотів презентувати Корнілов, на думку Свободівців, відверто пропагує сепаратизм, та розпалює міжнаціональну ворожнечу за що в українському законодавстві передбачена кримінальна відповідальність. Вони вважають, що автор перекручує історичні факти та паплюжить пам’ять про борців за незалежність України.

«Захід виявився наскільки маргінальним, що на нього протестуючих та журналістів прийшло більше ніж бажаючих послухати  Корнілова. Зайшовши до зали, де повинна була відбутись презентація, ми почали скандувати гасла: «Геть московських окупантів, геть московських холуїв», «Геть фашистів, геть сепаратистів», «Україна – єдина», «Кіровоград – українське місто», – розповідають учасники акції.

Кіровоград. Молодіжний журнал "Гречка" www.gre4ka.info  В Кіровограді зірвали презентацію книги  «Донецько-Криворізька республіка: розстріляна мрія»(ФОТО)

Через голосне скандування, Корнілов не зміг презентувати свою книгу, адже навіть завдяки потужним колонкам, його голос не було чутно.

Голова Кіровоградського обласного штабу ВО «Свобода» Руслан Андрійко зауважив: «Кіровоградщина завжди славилася своєю гостинністю, але коли до нас приїжджають люди, які відверто пропагують сепаратизм, міжнаціональну ворожнечу, заперечують існування держави Україна, заперечують існування української мови, то таких людей, ми будемо приймати вороже. Сьогодні ми довели що Кіровоградщина це козацький, повстанський та патріотичний край.  Ця українофобська презентація була зірвана і це буде знак всім іншим українофобам, які захочуть завітати в Кіровоград. Кожен з них отримає гідну відсіч».

За матеріалами прес-служби Кіровоградської обласної організації ВО «Свобода»

Останні новини по темі
В Кіровограді живе давній приятель Андруховича
Кіровоград. Молодіжний журнал "Гречка" www.gre4ka.com.ua Кіровоград хочуть окультурити
Кіровоград хочуть окультурити
Читайте також

Сьогодні, 26 лютого, у Кропивницькому повідомили про смерть місцевого 32-річного блогера Юрія Ворожка. На момент смерті він був на тренуванні в одному із спорткомплексів міста....

18:07, 26 Лютого, 2024

Громади Кіровоградщини повідомили про загибель воїнів-земляків на фронті.

16:57, 26 Лютого, 2024

Сьогодні, 26 лютого, на Кіровоградщині була оголошена повітряна тривога, водночас у сусідніх областях її не оголосили. Як виявилося, це через ворожий безпілотник, який виявили н...

16:46, 26 Лютого, 2024