У кіровоградського “Удару” новий голова(ФОТО)

18:40, 16 Липня, 2012

14 липня 2012 року відбулась конференція Кіровоградської міської організації Політичної партії «УДАР Віталія Кличка». На цій конференції було обрано нового голову та керівні органи.

Нагадаємо, 11 липня міська організація залишилась без голови. Олександра Макієнка, колишнього голову, було виключено з лав партії за грубі порушення Статуту. Поданням Ради обласної організації на посаду голови Кіровоградської міської організації було запропоновано Ігоря Козуба.

Конференцію міської організації було проведено у відповідності з усіма нормами Статуту. На заході були присутні журналісти, представники управління юстиції, а головне, делегати від первинних організацій. Делегати конференції одноголосно обрали новим головою Ігоря Борисовича, а його першим заступником – Олександра Середу. Раду міської організації було збільшено до 8 осіб.

Прес-служба Кіровоградської обласної організації Політичної партії «УДАР Віталія Кличка»

Останні новини по темі
В Кіровограді втретє обиратимуть директора театру
Кіровоград. Молодіжний журнал "Гречка" www.gre4ka.com.ua В Кіровограді втретє обиратимуть директора театру
Кіровоград. Молодіжний журнал "Гречка" www.gre4ka.com.ua В Кіровограді демонтують 45 рекламних щитів
В Кіровограді демонтують 45 рекламних щитів
Читайте також

Сьогодні, 26 лютого, у Кропивницькому повідомили про смерть місцевого 32-річного блогера Юрія Ворожка. На момент смерті він був на тренуванні в одному із спорткомплексів міста....

18:07, 26 Лютого, 2024

Громади Кіровоградщини повідомили про загибель воїнів-земляків на фронті.

16:57, 26 Лютого, 2024

Сьогодні, 26 лютого, на Кіровоградщині була оголошена повітряна тривога, водночас у сусідніх областях її не оголосили. Як виявилося, це через ворожий безпілотник, який виявили н...

16:46, 26 Лютого, 2024