Марковський: “Кіровоград поділений на сектори. Одні кандидати не пускають на свою територію інших” (ФОТО)

12:42, 05 Жовтня, 2015

У Кіровограді триває передвиборча агітація. Під час наради в стінах Кіровоградської міськради Іван Марковський, в.о. міського голови, повідомив про місцеве ноу-хау. За його словами, місто поділили на сектори і представники одних кандидатів не пускають на “свою територію” інших.

 

“Утворились цілі фортеці, – пояснює чиновник. – Утворилися певні групи кандидатів депутати від різних політичних сил. При цьому одні й ті ж люди ходять від певного кандидата. Я, як в.о. міського голови, зустрічався з людьми біля онкодиспансера, були ці люди. Вчора зустрічався з людьми на Завадівці, вони вже там. Знаєте, провокатори такі ходять і провокують людей. Ми будемо міняти цю ситуацію”.

Подібна ситуація, за словами Марковського, склалась на Озерній балці.

“Там одному з кандидатів оголосили байкот і сказали, щоб вона там не з’являлася. Те саме на Новомиколаївці. Люди одного кандидата заблокували мікрорайон і нікого туди не пускають.

Ми не можемо втручатися у виборчий процес, але й не можемо стояти осторонь ситуацій, в яких хтось комусь оголошує байкот”, – підсумував Марковський.

В. о. міського голови заявив, що сьогодні у нього заплановані з цього приводу зустрічі з керівником прокуратури області та обласного управління МВС.

 

Останні новини по темі
На ремонт доріг у Кіровограді можуть витратити ще 30 мільйонів
Баяніст з Кіровограда пройшов відбірковий тур і підкорюватиме всеукраїнське шоу талантів (ВІДЕО)
Читайте також

Спортсмени з Кіровоградщини взяли участь у Спартакіаді “Повір у себе” та вибороли призові місця з греко-римської та вільної боротьби серед дітей з порушенням слуху....

14:01, 20 Червня, 2024

На Кіровоградщині судитимуть директора одного з підприємств за фактом заволодіння бюджетними грошима....

13:05, 20 Червня, 2024

Кропивницька лікарка створила комікс, у якому в колаборації із лікарями з різних куточків України, із яскравими ілюстраціями розвінчують  міфи та доносять факти і лайфхаки ...

13:00, 20 Червня, 2024