На Кіровоградщині роздають грошові сертифікати нібито від кандидата в нардепи (ФОТО)

На 103-му окрузі поширюється глянцевий флаєр без вихідних даних від імені кандидата в народні депутати Анатолія Кузьменка. Даний “Подарунковий сертифікат” пропонується обміняти на 200 гривень матеріальної допомоги.
Про це повідомляє “Моя Олександрія“.
У штабі Кузьменко повідомили, що вони до цієї листівці не мають ніякого відношення. Людям, які приходять за 200 гривнями, пояснюють, що це обман.
За словами начальника штабу Андрія Коломійцева, фальшивки поширюються в окрузі другий день поспіль. У понеділок, 20 жовтня, їх розносили в Устинівському, Долинському та Петрівському районах, 21 жовтня – в місті Олександрії.
– Розповсюджують, в основному, на сидіннях автобусних зупинок; красиво розкладають і йдуть. Також люди розповідають, що і в руки дають, і в квартири приносять, в поштові ящики, у двори приватного сектора кидають, – розповів Коломійцев.
Начштабу зазначив, що розмах “чорнухи” великої. Сьогодні в Олександрії було зібрано 1200 таких листівок. Вони поширювалися в межах міста від рудоремзавода до Звенигородки і на 8-й школі.
– Ми подали заяви до Олександрійського міськвідділу міліції та Петровський райвідділ, – підкреслив Коломійцев, – органи займаються. У них є розуміння, хто і як це робить. Я так думаю, що можна очікувати й інших провокацій.



