Сьогодні у Кіровограді мають визначитися з новим міським головою

09:03, 20 Листопада, 2015

Вчора, 19 листопада, районна територіальна комісія у місті Кіровограді провела повторний підрахунок бюлетенів вже на другій дільниці. Кількість голосів за кандидатів співпала. Проте, 5 бюлетенів було визнано недійсними.

Тим часом Кіровоград лишається єдиним містом в Україні, у якому проводили другий тур виборів міських голів і до цих пір не визначились з результатом.

Про те, коли саме мають бути підбиті підсумки голосування у другому турі виборів Кіровоградського міського голови, ми запитали у довготермінового спостерігача Громадянської мережі ОПОРА Зої Лебідь:

“Сьогодні, 20 листопада о 24.00, згідно з ч.4 ст. 85, ч. 20 та 21 ст. 87 Закону України “Про місцеві вибори”, збігає термін, передбачений на визнання результатів виборів. Не пізніш як на п’ятий день з дня повторного голосування територіальна комісія на підставі складеного протоколу про результати виборів сільського, селищного, міського голови повинна прийняти одне з рішень: про визнання сільського, селищного, міського голови обраним або про визнання виборів відповідного сільського, селищного, міського голови такими, що не відбулися”.

Останні новини по темі
Кіровоградщина: чоловік, який влаштував перестрілку із правоохоронцями, мав бойову підготовку (ВІДЕО)
www.gre4ka.info
Кіровоград: п’ять голосів за кандидатів на міського голову визнали недійсними(ФОТО)
Читайте також

Спортсмени з Кіровоградщини взяли участь у Спартакіаді “Повір у себе” та вибороли призові місця з греко-римської та вільної боротьби серед дітей з порушенням слуху....

14:01, 20 Червня, 2024

На Кіровоградщині судитимуть директора одного з підприємств за фактом заволодіння бюджетними грошима....

13:05, 20 Червня, 2024

Кропивницька лікарка створила комікс, у якому в колаборації із лікарями з різних куточків України, із яскравими ілюстраціями розвінчують  міфи та доносять факти і лайфхаки ...

13:00, 20 Червня, 2024