Кіровоград: ошукані «ударівці» готові взяти гроші у «Партії регіонів»

У Кіровоградському «Ударі» знову спекотно – керівництво обласної організації в чергове звинувачують у невиплаті зарплати.
Про те, що у партії Віталія Кличка на Кіровоградщині існує проблема з розрахунками за роботу на парламентських виборах, стало відомо ще під час виборів. А кілька днів тому ціла група людей, які стверджують, що їм заборгували, завітала до офісу обласної організації політичної партії «УДАР». Завітали щоб дізнатися, коли ж з ними врешті розрахуються. На чолі гурту «незадоволених» – Дмитро Сінченко, інформаційна підтримка – обласне телебачення.
«Ми вирішили разом з керівниками виборчих штабів поцікавитися у партійного керівництва, коли ж з нами розрахуються», – розповів журналістам «Гречки» Дмитро Сінченко, екс-очільник виконкому Кіровоградської обласної організації партії «УДАР».
За словами Дмитра, з ним та з іншими працівниками обласного, міського та районних штабів не розрахувалися за жовтень 2012 року. Загальна сума заборгованості, за словами ударівця, складає понад 1 мільйон гривень. Проте, коли скривджені працівники завітали до громадської приймальні партії «Удар», їм вказали на двері:
«Коли ми прийшли по зарплату, Костянтин Поляков, виконуючий обов’язки голови виконкому обласної організації партії повідомив, що він нас не знає», – веде далі Дмитро Сінченко.
За твердженням Дмитра, перед виборами Анатолій Ревенко, голова обласного осередку «УДАРу» обіцяв будь-що розрахуватися з людьми, навіть якщо центральне керівництво партії не профінансує область :
«Наскільки мені відомо, «центр» свої зобов’язання виконав, тож справа за керівником обласної організації. Можливо, Ревенкові тих грошей не давали, але він мусив їх десь знайти. Ще у жовтні місяці, перед голосуванням, він особисто мені обіцяв, що якщо грошей не буде, то він їх знайде і з усіма розрахується».
До речі, за інформацією порталу, в останні тижні передвиборчої компанії Анатолій Ревенко дійсно займався пошуком грошей для сплати заборгованостей і звертався до заможних людей та керівництва інших політичних сил області. Що міг пропонувати голова обласного «УДАРу» в обмін на фінансову підтримку, лишається невідомим.
Наявність або відсутність боргів по зарплаті в самому «УДАРі» наразі не коментують, проте зобов’язання, які брали перед виборцями, обіцяють виконати. Дії ж Дмитра Сінченка та компанії вважають провокацією та роботою на користь політичних опонентів та влади:
«Половину з тих хто приходив «по зарплату», я особисто не знаю, – розповідає журналістам «Гречки» Костянтин Поляков, виконуючий обов’язки голови виконкому, – на мою думку, це просто невдоволений Дмитро Сінченко, якого звільнили з керівної посади таким чином вгамовує свої амбіції».
Як повідомлялося раніше, звільнення Дмитра Сінченка відбулося нібито через те, що він одночасно очолював виконком Кіровоградської обласної організації політичної партії «УДАР» Віталія Кличка» та був одним з очільників Житомирської регіональної організації «Української Радикально-Демократичної Партії». Молодого політика пробували навіть позбавити членства в партії «УДАР». Проте інформація про «подвійну гру» не знайшла офіційного підтвердження і Дмитра Сінченка поновили в «УДАРі», але він втратив керівну посаду.
На думку Костянтина Полякова, подібні дії з боку людей, що видають себе за працівників виборчих штабів, можуть бути вигідними представникам провладної верхівки і, ймовірно, їх виконують на замовлення “Партії регіонів”.
Дмитро Сінченко заперечує будь-яку причетність до партії влади та припускає, що люди, які доведені до відчаю, готові взяти гроші навіть у «Партії регіонів», адже в порядність обласного партійного керівництва «УДАРу» вже не вірять.
На відміну від обласного керівництва партії, нардепи від «УДАРу» визнають борги і так коментують ситуацію:
«Борги є – і це наша внутрішня проблема, від якої лідер партії не відмовляється. Я особисто намагаюся, де можу, зі своїх особистих коштів ці борги закрити. Якщо потім ці гроші повернуть з центрального штабу – добре”, ― заявив виданню Gazeta.ua нардеп Ігор Побер. Появу боргів перед працівниками нардеп пояснює малим досвідом партії. Також народний обранець повідомляє, що в частині областей борги виплачені за рахунок депутатів-мажоритарників. В мережі Інтернет йдеться про те, що заборгованості залишилися в Луганській, Донецькій, Харківській, Черкаській, Херсонській, Миколаївській та Кіровоградській областях.
Олег Мельник