Кузьменко купив футбольну команду?

11:20, 25 Грудня, 2012

Офіційно цю новину поки ніхто не коментує, повідомляє сайт “Моя Олександрія”.
22 грудня в клубі відбулися загальні збори, в якому взяли участь тренерський склад, гравці та працівники інфраструктури.

Особисто були присутні президент ПФК “Олександрія” Микола Лавренко і народний депутат Сергій Кузьменко. У ході зустрічі Микола Лавренко повідомив, що продає клуб Сергію Кузьменку. Як зрозуміли присутні, продажу підлягають і команда, і вся інфраструктура, тобто споруди та будівлі клубу. Сума угоди не повідомлялася, дата її підписання – теж.

– З понеділка, 24 грудня, в ПФК розпочато інвентаризацію майна, – доповнив сказане джерело, що побажало залишитися невідомим. Як підтвердив помічник народного депутата Сергія Кузьменко Юрій Гугленко, збори 22 грудня дійсно проходило і на ньому стояло питання про продаж клубу Кузьменко. Але юридично це питання наразі нічим не підкріплений.

– Зустріч з колективом була. Там були присутні колектив і керівництво клубу. На сьогоднішній день Микола Лавренко залишається президентом клубу, але наміри його продати є. Це було зрозуміло давно. Остаточна крапка буде поставлена ​​в середині січня, – заявив Юрій Гугленко. Також вдалося зв’язатися з людиною, яку можна назвати близьким до Лавренко. На питання, чому Лавренко вирішив продати своє головне життєве захоплення, відповідь була такою: – Я думаю, що це пов’язано з фінансуванням. Після того, як команда вилетіла з вищої ліги, від неї пішли спонсори. Лавренко тягнув все сам. А це дуже важко. Тим більше, що він постійно знаходиться в Києві, а клуб тут. Він не встигає його контролювати, – зазначив знайомий Лавренко, який також не побажав афішувати в пресі своє ім’я. До сказаного, джерело додало, що Лавренко буде психологічно непросто втратити команду. – Він без футболу не зможе жити. Він не буде так просто по телевізору дивитися, як грає “Олександрія”. Я думаю, якийсь його участь в житті клубу буде і надалі, – повідомило джерело.

Останні новини по темі
На Кіровоградщині від обмороження загинула людина
default22-300x224
Милосердя не може мати меж
Читайте також

Кропивницькі волонтери відкрили збір на дрони для штурмової групи 3 окремої штурмової бригади ЗСУ. Ціль – закупити три безпілотники....

10:51, 18 Травня, 2024

На Кіровоградщині 17 травня знищили ворожий безпілотник.

10:17, 18 Травня, 2024

Сьогодні, 18 травня, на Кіровоградщині відключати світло побутовим споживачам не плануюють. Для підприємств діятимуть графіки із 19:00....

09:32, 18 Травня, 2024