Американський легіонер Спаркс покинув БК «Кіровоград»

14:55, 31 Січня, 2013

Американець Патрік Спаркс, який нещодавно підписав контракт із БК «Кіровоград» залишив команду. Про це з посиланням на в.о. головного тренера нашої команди Андрія Бабенка повідомив на своєму блозі спортивний журналіст Юрій Ілючек.


«В контракті у Патріка був пункт про те, що якщо до 11 лютого, коли можна буде дозаявляти нових гравців, американський плеймейкер отримає вигіднішу пропозицію, то він вправі буде працевлаштуватися в іншому клубі. І така пропозиція надійшла з елітного дивізіону Словенії, що і стало причиною від’їзду Спаркса з Кіровограда. І, хоча на американського легіонера у нас серйозно розраховували і він відмінно проявив себе на зборах у Криму, утримати Патріка виявилося просто неможливо», – зазначив Бабенко.

Таким чином, з урахуванням важкої травми Івана Гусарова, питання про посилення позиції розігруючого знову стало актуальним. На щастя, інший наш новобранець Станіслав Овдєєнко, зможе допомогти кіровоградській дружині у вирішенні поставлених завдань. Але в найближчих поєдинках з одеським «Торнадо», які відбудуться 2 лютого о 18.00 та 3 лютого о 12.00, доведеться обходитися гравцями (без травмованого Антона Мельника), які виступали в першій частині чемпіонату.

Останні новини по темі
Паралімпієць Євген Зінов’єв розповів юним кіровоградцям про футбол
Качиної ферми в Кіровоградській області таки не буде?
Читайте також

«Кіровоградобленерго» опублікувало графіки відключень за чергами, які запроваджують на Кіровоградщині у вівторок, 16 липня....

20:13, 15 Липня, 2024

Цьогоріч вперше в Україні День Державності відзначають у нову дату — 15 липня. У Кропивницькому в цей день вшанували тих, хто боровся за Україну і провели міжконфесійну молитву....

18:02, 15 Липня, 2024

Сьогодні, 15 липня, дві громади Кіровоградщини повідомили про загибель на фронті земляків-захисників....

17:36, 15 Липня, 2024