БК «Кіровоград» припинив боротьбу за Кубок України

12:00, 24 Березня, 2013

Дива не сталося. БК «Кіровоград» припинив боротьбу за Кубок України, вчора на виїзді програвши севастопольському «Муссону». Після поразки у першому чвертьфінальному матчі на домашньому майданчику 20 березня (57:60), мало хто вірив, що у гостях команді Ігоря Чигрінова вдасться переграти найсильнішу команду нинішнього чемпіонату.На відміну від першої гри, в другій зустрічі в Севастополі інтриги не вийшло. Господарі протягом першої-другої чверті забезпечили собі солідний відрив у 26 очок (44:18) і практично вирішили питання щодо виходу до півфіналу.
У третій чверті кіровоградці більш-менш вирівняли гру, хоча і поступилися (22:25). Останню 10-хвилинку наші баскетболісти навіть виграли в «Муссона» – 25:14, але вона стала слабкою втіхою.
БК «Кіровоград» програв 65:83 і вибув із боротьби за кубок України. Таким чином перша задача, озвучена президентом клубу Андрієм Бродським  – виграти Кубок України не виконана. Але залишається ще чемпіонат, де президентом клубу поставлена задача – увійти до п’ятірки кращих. Наразі БК «Кіровоград» посідає шосте місце, тож саме на виступах у чемпіонаті тепер зосередиться команда Ігоря Чигрінова.
 
А тим часом вже визначені пари півфіналістів Кубка України.
«Університет-Волиньбаскет» зустрінеться із кривдниками  кіровоградців – «Муссоном», а «Харцизьк» поміряється силами з «Торнадо».
 
Євген Савранський

Останні новини по темі
Кіровоград: комунальні служби справились з першим ударом циклону?(ФОТО)
pogkir1
nelega1
У Кіровограді давали виставу «Нелегалка» (за п’єсою Анатолія Крима)(ФОТО)
Читайте також

Сьогодні, 22 липня, дві громади Кіровоградщини повідомили про загибель на фронті земляків-захисників....

17:19, 22 Липня, 2024

У  Кропивницькому протягом восьми днів, з  24 липня до 31 липня, частково обмежать рух транспорту по вулиці Київській....

16:56, 22 Липня, 2024

У Мінрегіоні, у рамках впровадження нової схеми теплопостачання, підтримали будівництво комбінованої ТЕЦ у Кропивницькому....

16:53, 22 Липня, 2024