Обласна шкільна спартакіада визначила кращі гандбольні команди (ФОТО)

15:41, 25 Березня, 2013

У спортивному залі ДЮСШ № 2 відділу фізичної культури та спорту Кіровоградської міської ради пройшли ігри 4-ї обласної Спартакіади з гандболу серед школярів. У заключній частині цих змагань взяли участь представники з чотирьох регіонів області. Третій раз поспіль переможцями стали юнаки з Кіровограда та дівчата з Петровського району – на фото.


У юнаків другими стали гандболісти Петровського району, третіми Ульяновського, а замкнули квартет представники Олександрівського району. Серед дівчат на друге місце п’єдесталу пошани піднялися кіровоградські гандболістки. На третьому місці завешили змагання представники Олександрівського району.

Хочеться відзначити кілька позитивних моментів. Завдяки злагодженим діям людей відповідальних за підготовку команд до участі в цих змаганнях вперше за багато років грали Кіровоградські дівчата і їхній дебют був цілком успішним. Хочеться так само відзначити і Олександрівських спортсменів та їх керівників, які протягом кількох останніх років беруть найактивнішу участь в обласних спортивних іграх з гандболу як серед школярів, так і серед дорослих спортсменів. І це за умови, що в районній ДЮСШ відсутнє відділення гандболу. У 2011 році чоловіча команда Олександрівського району стала переможцем у цих змаганнях.

s2

Останні новини по темі
Кіровоградщина: згорів через цигарку
ДАІ звільняло траси Кіровоградщини від заторів
Читайте також

«Кіровоградобленерго» опублікувало графіки відключень за чергами, які запроваджують на Кіровоградщині у вівторок, 16 липня....

20:13, 15 Липня, 2024

Цьогоріч вперше в Україні День Державності відзначають у нову дату — 15 липня. У Кропивницькому в цей день вшанували тих, хто боровся за Україну і провели міжконфесійну молитву....

18:02, 15 Липня, 2024

Сьогодні, 15 липня, дві громади Кіровоградщини повідомили про загибель на фронті земляків-захисників....

17:36, 15 Липня, 2024