У Кіровограді «складних» дітей перевиховували спортом
Вчора у Кіровограді відбулися обласні змагання серед неповнолітніх осіб, які вчинили злочин, схильні до правопорушень та стоять на обліку в ораганах внутрішніх справ. Практика залучень до спортивних змагань «складних» дітей є пілотною і спрямована на те, щоб молодь цієї категорії направити на правильний шлях і зробити повноправними членами суспільства.
У змаганнях, що вперше проводилися на території Кіровоградщини, взяли участь представники чотирьох міст області – Кіровограда, Знам’янки, Світловодська та Олександрії.
Програма змагань складалася з п’яти конкурсів. Перший, капітанський мав назву «Зніми шапку». Не варто проводити аналогію із нинішнім президентом, у житті якого були реальні випадки заволодіння чужими шапками, за що він побував у місцях позбавленя волі. Та все ж багатьом він нагадав про минуле нашого гаранта. Тут капітаним намагалися стягнути зі свого суперника шапку. Кому це вдавалося найшвидше, той і перемагав. Другий «Великі перегони» – комплексна естафета на час, що складалася з чотирьох частин. У третьому виді «Катапульті» девять учасників від кожної команди кидали на влучність баскетбольний м’яч з трьох дистанцій. Надалі по п’ять учасників від кожної команди пробивали пенальті, а на завершення «Всі, як один» тягнули канат.
Найуспішніше в усіх конкурсах виступила команда з Олександрії, яка і виграла змагання. Кіровоградські діти стали другими, а третє-четверте місця з однаковою кількістю балів – 21 розділили команди Знам’янки та Світловодська.
Та жоден із учасників не відчув себе переможеним – всі отримали подарунки від організаторів. Крім того працівниками органів внутрішніх справ було організовано огляд спорядження працівників спецпідрозділів МВС, а щоб діти не лишилися голодними, для них працювала польова кухня. На згадку ж кожен міг сфотографуватися біля машини спеціального призначення БРДМ – броньованої розвідувально-дозорної машини.
Сподіваємося цей захід не буде поодиночним і допоможе цим дітям осмислити правильність свого життя та якщо і не зайнятися серйозно спортом, то принаймні замислитися над допущеними у житті помилками, через які вони опинилися на обілку у правоохоронних органах, і не допустити їхнього повторення у майбутньому.