У Кіровограді «складних» дітей перевиховували спортом

16:40, 29 Березня, 2013

Вчора у Кіровограді відбулися обласні змагання серед неповнолітніх осіб, які вчинили злочин, схильні до правопорушень та стоять на обліку в ораганах внутрішніх справ. Практика залучень до спортивних змагань «складних» дітей є пілотною і спрямована на те, щоб молодь цієї категорії направити на правильний шлях і зробити повноправними членами суспільства.

У змаганнях, що вперше проводилися на території Кіровоградщини, взяли участь представники чотирьох міст області – Кіровограда, Знам’янки, Світловодська та Олександрії.

Програма змагань складалася з п’яти конкурсів. Перший, капітанський мав назву «Зніми шапку». Не варто проводити аналогію із нинішнім президентом, у житті якого були реальні випадки заволодіння чужими шапками, за що він побував у місцях позбавленя волі. Та все ж багатьом він нагадав про минуле нашого гаранта. Тут капітаним намагалися стягнути зі свого суперника шапку. Кому це вдавалося найшвидше, той і перемагав. Другий «Великі перегони» – комплексна естафета на час, що складалася з чотирьох частин. У третьому виді «Катапульті» девять учасників від кожної команди кидали на влучність баскетбольний м’яч з трьох дистанцій. Надалі по п’ять учасників від кожної команди пробивали пенальті, а на завершення «Всі, як один» тягнули канат.

Найуспішніше в усіх конкурсах виступила команда з Олександрії, яка і виграла змагання. Кіровоградські діти стали другими, а третє-четверте місця з однаковою кількістю балів – 21 розділили команди Знам’янки та Світловодська.

Та жоден із учасників не відчув себе переможеним – всі отримали подарунки від організаторів. Крім того працівниками органів внутрішніх справ було організовано огляд спорядження працівників спецпідрозділів МВС, а щоб діти не лишилися голодними, для них працювала польова кухня. На згадку ж кожен міг сфотографуватися біля машини спеціального призначення БРДМ – броньованої розвідувально-дозорної машини.

Сподіваємося цей захід не буде поодиночним і допоможе цим дітям осмислити правильність свого життя та якщо і не зайнятися серйозно спортом, то принаймні замислитися над допущеними у житті помилками, через які вони опинилися на обілку у правоохоронних органах, і не допустити їхнього повторення у майбутньому.

Останні новини по темі
Сесія Кіровоградської облради в обличчях(ФОТО)
sesiya1
Кіровоградські поштарі співпрацюють з міліцією?
Читайте також

«Кіровоградобленерго» опублікувало графіки відключень за чергами, які запроваджують на Кіровоградщині у вівторок, 16 липня....

20:13, 15 Липня, 2024

Цьогоріч вперше в Україні День Державності відзначають у нову дату — 15 липня. У Кропивницькому в цей день вшанували тих, хто боровся за Україну і провели міжконфесійну молитву....

18:02, 15 Липня, 2024

Сьогодні, 15 липня, дві громади Кіровоградщини повідомили про загибель на фронті земляків-захисників....

17:36, 15 Липня, 2024