WNBA анулювала вибір Ягупової на драфті

WNBA анулювала вибір Ягупової на драфті, оскільки «Лос-Анджелес Спаркс» порушили правила вибору гравця. Нагадаємо, кілька днів тому українка була обрана клубом з Лос-Анджелеса під 34-м номером драфту WNBA цього сезону. Проте Ліга анулювала вибір «Спаркс».
Мотивація рішення – клуб порушив віковий ліміт вибору гравця. Цього року Ягуповій виповнився 21 рік, у той час як за правилами ярмарки обирати гравця слід лише в той рік, коли їй виповнилося 20. Цей пункт достатньо розмито прописаний в правилах, проте саме на нього послалися в Лізі.
Цікаво, що аналогічний казус трапився зі Спаркс два роки тому, при виборі росіянки Еліни Бабкіної – на рік драфту їй виповнилося вже 22 роки.
Таким чином, жоден клуб WNBA не отримав прав на перспективну українку. Втім, це не позбавляє її шансів відправитися за океан – Ягупова може вести переговори з будь-яким з клубів Ліги на правах вільного агента.
За матеріалами isport.ua