Спорт

Кропивницькі джиу-джитсери завоювали два «золота» на змаганнях у Нью-Йорку (ФОТО)

. 3923

Двоє майстрів бразильського джиу-джитсу з Кропивницького у Сполучених Штатах Америки перемогли на чемпіонаті New-York Pro.

Ярослав Блажко у ваговій категорії до 70 кг провів чотири сутички. В усіх переміг за очками з солідною перевагою.
2017 11 18 bjj 1

Друге «золото» нашій команді ZR Team Ukraine приніс Роман Непота. Серед джитсерів вагою до 82 кг він був найсильнішим у всіх чотирьох поєдинках, причому кожен він завершив достроково. У фіналі представник кропивницького клубу «Борець» зустрівся з бразилійцем, якого переміг задушливим прийомом. Крім того Роману вдалося виграти абсолютну вагову категорію серед синіх поясів. Ярослав Блажко в «абсолютці» у першій сутичці зустрівся з бразилійцем Вілсоном Морейрою - чемпіоном світу IBJJF 2017 в категорії Havy (94 кг). У рівній боротьбі з рахунком 2:2 він поступився одією перевагою.
2017 11 18 bjj 2«Ось і завершився перший для нашої команди чемпіонат на території США. В цілому виступом лишився задоволений. Ярослав Блажко і Роман Непота зуміли завоювати «золото» у своїх вагових категоріях, - прокоментував виступ на своїй сторінці у Facebook тренер спортсменів Євген Скирда. - Рівень розвитку та популярності бразильського джиу-житсу в Америці надзвичайно високий. Ми плануємо сюди повернутися вже у березні 2018 року на чемпіона «Пан Америка», котрий проходитиме в Лос-Анджелесі. Хочу подякувати всім нашим друзям за підтримку: Роман Красовський, Микола Байбарак, Олексанлр Лагодний, Макс Карвальйо і багатьом іншим. Дякую, що ви поруч. Гідна перемога на американському континенті!»