Легкоатлети Кіровоградщини – на шляху до участі в Чемпіонаті світу
У змагальному сезоні з легкої атлетики наближається час головних подій. Черговим чемпіонатом України та відбором для участі в Чемпіонаті світу, що пройде в Донецьку, був старт в столиці Донбасу напередодні, де брали участь також збірні Білорусії, Грузії, Туречинни. Кіровоградська область продовжує резервувати собі місця в збірній країни, що підтверджують нові перемоги та рекорди наших атлетів.
Наша юна зірка «королеви спорту» Артем Таран (ОКДЮСШ «Колос», тренер Павло Армашов) зробив черговий дубль на дистанції 1500 м (результат 4.05.0 хв.) та 3000м (8.53.0 хв). Яна Качур (гайворнська ДЮСШ «Локомотив», тренер Валерій Кузь) перемогла на дистації 200 м (24.40 с), чим підтвердила статус збірника України та кандидата в майстри спорту. Ілона Заїка (маловисківське відділення ДЮСШ «Спартак-2002», тренери Олександр та Ігор Шостаки) з результатом 7.55 хв. лише в кроці зупинилася від призової трійки, посівши 4 місце в бігу на 2000 з перешкодами. Чоловіча естафетна команда з бігу 100+200+300+400м в складі Є. Неруша, Д. Піменова, Д. Кучми, та Я. Слуцького здобули 5 місце, а жіночий квартет з Ю. Середенко, А. Гвритішвілі, К. Дзюбіної, Я. Качур виборов 6 місце. Готували естафетні команди тренери Шостак О. та Шостак І., Абраменко В., Дарієнко О., Кузь В., Здітовецький Г., Примак В.
З 25 команд змагань Кіровоградщина посіла 13 місце, що є великим кроком вперед у зрівняні з минулим роком.
Так, юнаки та дівчата вдало виступають на змаганнях та підходять поступово до липневого мундіалю в Донецьку, а їхні старші партнери по збірній області готуються до Чемпіонату України серед юніорів, молоді та дорослих, де обов’язково будуть боротися за особисті рекорди, медалі та місця в збірній на свої вікові мундіалі.
Ігор Шостак